macı sunan tüm spikerlerden nefret ediyorum.fenerbahce maclarında karsı takım kim olursa olsun adam hep fenerbahceyi anlatıyo.tarafsız marafsız hikaye su videoda bile adam aglıyo resmen atamadı diye..

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fre3sTyLe demiş ki:
Crisis demiş ki:
macı sunan tüm spikerlerden nefret ediyorum.fenerbahce maclarında karsı takım kim olursa olsun adam hep fenerbahceyi anlatıyo.tarafsız marafsız hikaye su videoda bile adam aglıyo resmen atamadı diye..
Türk takımı gol kaçırınca sevinmesini mi bekliyorsun ? :think:
:mrgreen: :mrgreen:
O zaman milli maçlarda da tarafsız olunsun. Mesela Türkiye gol kaçırınca tepki vermesin ama rakip gol atınca mutluluktan havaya uçsun ?

Bu konuya öyle oynamayı bilmiyor post'ları falan atmayalım lütfen.Eğer bir kimse pro futbol oynamışsa havadan hızlı inen topu sektirmeden vurmanın kolay olmadığını bilir.Ama Uefa kupasında oynayan bir kişinin bunu kaçırması ne kadar doğrudur orasını bilemem.
@Crisis
Ne yapsın?
Türk takımları gol kaçırınca sevinsin mi?

Bende bu spikeri çok seviyorum, ölü gibi maç anlatmıyor . Bazı spikerler gol olunca top taca gitmiş gibi hiçbir tepki vermiyor.

Crown demiş ki:
Bende bu spikeri çok seviyorum, ölü gibi maç anlatmıyor . Bazı spikerler gol olunca top taca gitmiş gibi hiçbir tepki vermiyor.
Ama bu video'daki adam çok cool 8) .3. Lig maçı olsa bile zevk veriyor :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Black Rain demiş ki:
Guiza'nın nefesi nedir ya....

Bazı spikerlerden nefret ediyorum. Heyecandan neler söyleyeceklerini şaşırıyorlar...
Bi Guiza var, bi de Guiza'nın nefesi. Üflese gol olucak.
Budur işte.
Kaldı ki spikerler laf kalabalığı yapsınlar diye para alıyolar, mikofonun başında öyle aval aval otursunlar diye değil^^

Xplosive

Bilgiliyim
Spikerlerin anlattıkları maça yorumlarını katması benim hoşuma gitmiyor. ^^
Atamamışsa atamamış, ne demek "Allah'ım nasıl kaçar, nasıl atamaz?"
Atamamış işte ne zorluyosun. :lol: fb-bjk tr kupası finalinde de spiker böyleydi. Penaltı kararı verilmiş kararın yanlış olduğundan bahsediyor. Senin görevin maçı anlatmak mı yoksa "aslında penaltı değildi" diye yorumlamak mı?
Ninja Warrior'daki hop dedik ayhanı koysalar belki daha güzel anlatır. :P

Prada

Şu ezikliğe gülüyorum :P Adam Avrupa şampiyonu ispanyanın torres,david villa ile birlikte 3 forvetinde biri.

Golde kaçıracak boş kaleyee atamayacak. Furbolun içinde olan şeyler bunlar. Her vurdukları gol olsa hermaçta 20 gol olur 8)

Watershed demiş ki:
Spikerlerin anlattıkları maça yorumlarını katması benim hoşuma gitmiyor. ^^
Atamamışsa atamamış, ne demek "Allah'ım nasıl kaçar, nasıl atamaz?"
Atamamış işte ne zorluyosun. :lol: fb-bjk tr kupası finalinde de spiker böyleydi. Penaltı kararı verilmiş kararın yanlış olduğundan bahsediyor. Senin görevin maçı anlatmak mı yoksa "aslında penaltı değildi" diye yorumlamak mı?
Ninja Warrior'daki hop dedik ayhanı koysalar belki daha güzel anlatır. :P
Ahaha onu koysalar gülmekten maçı izleyemem :lol: :lol:

Yukarı Alt