güldüğüme bakmayın durum ciddi bulmam lazım bu filmi :)

uzun zamandır hatırlamaya çalıştığım bir film var. çok küçük yaşta izlemiştim. Elemanın annesi babası vampir avcısı birgün evlerini vampirler basıyor ve annesini babasını öldürüyor. Annesi ölmeden önce buna bir kitap veriyor kitapta vampirler hakkında bilgiler yazıyor. Sonra bu cocuk büyüyor ve bu kitaba bakarak bütün vampirleri öldürüyor. Bu filmi hatırlayan varsa yazarsa çok sevinicem. şimdiden teşekkürler.

o kıtapta vampırlerın gunduz gezebılmek ıcın kullandıgı formul var. Ayrıca hıkayede Bir Polis de var .fılmı hatırlıyorum adı aklıma gelmıyor sanırım chakie chan in ekıbının cektıgı bir fılm di. eger dedıgım fılm ise. 2002-2003 yapımı kore-japonya yapımı fılmlere bakmalısın

Spartacusss demiş ki:
Stake Land var ama uyuyor mu bu kriterlere bilmiyorum.
aradığım eski bir film hocam.

hanry006 demiş ki:
o kıtapta vampırlerın gunduz gezebılmek ıcın kullandıgı formul var. Ayrıca hıkayede Bir Polis de var .fılmı hatırlıyorum adı aklıma gelmıyor sanırım chakie chan in ekıbının cektıgı bir fılm di. eger dedıgım fılm ise. 2002-2003 yapımı kore-japonya yapımı fılmlere bakmalısın
oynayan baş kahraman uzakdoğu filmlerinde çok oynamış birisi ama ismi aklıma gelmiyor.

Yukarı Alt