1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir Facebook Klasiği Daha

1. _Kriptex_

_Kriptex_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe

*

Facebook'un düzenli getirdiği yenilikler ve bu yenilikleri öğrenme ( kurcalama :santa: ) çabasında edindiğim bilgiler sonucunda bulduğum bir çok facebook açıklarından 1 tanesini sizlerle paylaşmak isterim extraloob ailesiyle paylaşmadan olurmu makara: daha 1 saat önce yine kurcalarken rastladığım bir durum ve sanırım çalışıyor neyse uzatmadan gelelim konuya cool2:

Facebookda eskiden istemediğimiz yorumları silemezdik sağ olsun bir yenilikle onu getirdi ve istemediğimiz yorumları silme hakkını bize tanıdı
    Fakat birşey unutuldu beğenmesini istemediğimiz kişilerin durum,resim bağlantı video vb. şeyleri beğenmesini yada sadece o kişinin beğenmekten vazgeçmesini engelleyemiyorduk
    Bugün bu soruna çözüm getirdim sanırım summer5:
    İlk olarak Profilimize giriyoruz
    Daha sonra sağ üst tarafta bulunan Profilime başkasının gözünden bak butonuna tıklıyoruz
    Açılan sayfada Profilime şu kişinin gözünden bak yeri dahil olacaktır ve oraya durumumuzu bağlantımızı vb. beğenmesini istemediğimiz kişinin adını yazıp entera basıyoruz
    Karşımıza gelen sayfa 'o' kişinin bizim profilimizi nasıl gördüğüdür ve beğendiyse durum vb. şeylerde gözükecektir işte açık burda devreye giriyor durumun altında "Beğenmekten Vazgeç'' seçeneğini göreceksiniz ona tıkladığınızda o kişi sizin durumunuzu beğenenler arasından çıkmış oluyor

*

2. RoqA

RoqA   asistan rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    ilginç..

3. CosmicGate

CosmicGate Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    İyi yakalamışsın amma velakin olmuyo işte :) Hala beğenmiş olarak görünüyo

4. _Kriptex_

_Kriptex_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    1-2 Kere denedim beğenenler arasından çıktı ama tam bilmiyorum bende emin olamadığım için kesin birşeyler yazmak istemedim :sfff: :think:

5. hanry006

hanry006 Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgısayar Programcılıgı Üniversite 3
    işe yaramıyor

6. ricardo

ricardo Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayfayı yenildikten sonra eski haline dönüyor yani açık felan bulamadın malesef :lol: