_Kriptex_

Tanınıyorum

Facebook'un düzenli getirdiği yenilikler ve bu yenilikleri öğrenme ( kurcalama :santa: ) çabasında edindiğim bilgiler sonucunda bulduğum bir çok facebook açıklarından 1 tanesini sizlerle paylaşmak isterim extraloob ailesiyle paylaşmadan olurmu makara: daha 1 saat önce yine kurcalarken rastladığım bir durum ve sanırım çalışıyor neyse uzatmadan gelelim konuya cool2:

Facebookda eskiden istemediğimiz yorumları silemezdik sağ olsun bir yenilikle onu getirdi ve istemediğimiz yorumları silme hakkını bize tanıdı
Fakat birşey unutuldu beğenmesini istemediğimiz kişilerin durum,resim bağlantı video vb. şeyleri beğenmesini yada sadece o kişinin beğenmekten vazgeçmesini engelleyemiyorduk
Bugün bu soruna çözüm getirdim sanırım summer5:
İlk olarak Profilimize giriyoruz
Daha sonra sağ üst tarafta bulunan Profilime başkasının gözünden bak butonuna tıklıyoruz
Açılan sayfada Profilime şu kişinin gözünden bak yeri dahil olacaktır ve oraya durumumuzu bağlantımızı vb. beğenmesini istemediğimiz kişinin adını yazıp entera basıyoruz
Karşımıza gelen sayfa 'o' kişinin bizim profilimizi nasıl gördüğüdür ve beğendiyse durum vb. şeylerde gözükecektir işte açık burda devreye giriyor durumun altında "Beğenmekten Vazgeç'' seçeneğini göreceksiniz ona tıkladığınızda o kişi sizin durumunuzu beğenenler arasından çıkmış oluyor

_Kriptex_

Tanınıyorum
CosmicGate demiş ki:
İyi yakalamışsın amma velakin olmuyo işte :) Hala beğenmiş olarak görünüyo
1-2 Kere denedim beğenenler arasından çıktı ama tam bilmiyorum bende emin olamadığım için kesin birşeyler yazmak istemedim :sfff: :think:

sayfayı yenildikten sonra eski haline dönüyor yani açık felan bulamadın malesef :lol:

Yukarı Alt