SonSAHNE

Bilgiliyim
süpermişim he :lol:
mai_mai demiş ki:
Son:-Resim Silinmiş.Mai nin küçük kardeşi , ablasının bir kreşte çalıştığını sanıyor , yatılı bir lisede okuyor .Hocalar gerizekalı olduğunu sanıyorlar ama aslında bir dahi , borsadan kazandığı (Türkiye nin iç borç açığını kapayabilecek ) küçük bir servete sahip . Ağır silah koleksiyoncusu , tam bir psikopat .

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyyy hadi hacı alıştırdın bizi hikayenin devamını bekliyoruz karakterim de güzel olmuş ihihihi Razz

Dr.NooB : Tam bir kaçık bilim adamı , instant ı kendi araştırmaları için istiyor , kendisini Çin-Amerikan ortak cumhuriyeti destekliyor.
Cool :lolmuch: :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
mai_mai demiş ki:
extraloob demiş ki:
oy oyyy hadi hacı alıştırdın bizi hikayenin devamını bekliyoruz karakterim de güzel olmuş ihihihi Razz
En kısa zamanda yazacağım birkaç bölüm , birazcık meşgulüm bu günlerde kusura bakmayın .
uplayayımda bakmayan üyeler bi baksın :lol: tavsiye ederim hepinize :lol:

benide bi yerlere koyarmısın.camdan bakan adam falan :mrgreen:

işine karışmış gibi olmiyim ama şöle yaparsam çok daha memnun olurum
Hayatını kurallardan oluşturmuş, sert ve tam anlamıyla profesyonel bir tetikçi.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
leon aslında sana tam bir cd satıcılığı gider hoş olaylar eski çağda geçtiği için sen cd oluşumunu sağlayan kimyasallarını satan eski tehlikeli bir tüccar olabilirsin :lolmuch: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
∞LÉON∞ demiş ki:
benide bi yerlere koyarmısın.camdan bakan adam falan :mrgreen:

işine karışmış gibi olmiyim ama şöle yaparsam çok daha memnun olurum
Hayatını kurallardan oluşturmuş, sert ve tam anlamıyla profesyonel bir tetikçi.
zuhaha erenin hayal gücü mükemmeldir :lol: yanında kimse sıkılmaz ( tabi teknoloji veya sosyallikten anlamayanlar hariç :lol: )

eren anladın sen onu ( ayı )

XEM

rank8
ps cilerden bu hikaye için bi kapak istiyoruz hikaye tamamlandıktan sonra kitap haline getirelim

kapak arkalı önlü olsun :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

benim ismimide kullan :lol:
ve efendi nin ozellikleri Gambite cok benzemiş hatta aynı :lol:
patlayan iskambil kagıtları Wink

bolumleri dosyalar halnde saklıorum super yazıosun yne mai :lol:
silkroadturktede wardı amidamaru we morgan dı sanırsam onun dwamını yapmamıstın ama superdi oda! bunu bitir bari :lol:
benide kullanırsan sevinirim :) prodigy infant ben olayım mesela ilerde konusup rol alacaksa Razz sana kalmıs tbi ama bnide kullan hihih

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet evet mai ebri yi aman supernova'yı hemen ekle benim hatunum olsun elinde +9 var pro giyiyor agh bir de philipiniesli olsa sen yaparsın onu da :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch: Razz

bu arada kitabın kapak tasarımını ben yaparım penny ve jiggy ve ron kapak nasıl yapılır hem öğrenirler ps king ler böyle büyük etkinliklerde ortaya çıkarlar Cool

extraloob demiş ki:
evet evet mai ebri yi aman supernova'yı hemen ekle benim hatunum olsun elinde +9 var pro giyiyor agh bir de philipiniesli olsa sen yaparsın onu da :lolmuch: :mrgreen: :lolmuch: Razz

bu arada kitabın kapak tasarımını ben yaparım penny ve jiggy ve ron kapak nasıl yapılır hem öğrenirler ps king ler böyle büyük etkinliklerde ortaya çıkarlar Cool
ewt beni sec beni sec :lol:
+9 her nekadar benm olmayıp glavier olmasamda o glaviern sahibide protlu
+9 we prot Wink
ama temsilen ben burdayım beni sec ama rolum fena olmasın dycemde sozlesmede hersey olablrsin yazıo ihihihiih Razz

Yukarı Alt