Şeytan Kodları No 3 : Hemaphrodit Lady

Son sigara da çok tatlı oluyor be ; diye düşündü , köşe başındaki lamba yanıp yanıp sönüyordu . Xem köşeyi döndü , son bir nefes aldı , izmariti yere attı . Eh bu kadar zaman ve bu kadar olaydan sonra cennete gitmeyi planlamıyordu . “Not sistemini bilmiyorum Tanrım ama herhalde bu dersten kaldım “ diye sesli olarak yorumda bulundu . İçindeki ses ; olsun en azından son soruyu biliyorsun ; dedi . Kendi kendine güldü , sokak lambası söndü .

“Puşt , bunca zamandır kaç kişiyle oynuyordun ? Benim rolüm neydi ? Bu Zelb ne sikim bir şey ... Neden her şeyden en son haberim oluyor ? Şimdi eve dönüyorum ve sen gitmişsin , üstelik bu kadar çok cevapsız soru varken bir de başıma bu sidikli veledi bırakıyorsun . Lanet olsun sana Xem “ .

Bulun onları , acımayın. Tanrı bu dünyadan mucizelerini çoktan çekti .Şimdi gidin ve size söylediklerimle geri gelin ! Hata kabul etmem , geçen seferki hatalarınızı tekrarlamayın ve eğer karşınıza eski zincirlenmişler çıkarsa acımayın , şimdi gidin .

Zardock köşede durmuş lüks apartmana bakıyordu bu kız boş değildi en başından beri onu izlediğini biliyordu . “ Acaba Xem benden bahsetti mi ? ” diye aklından geçirdi .Gerçekten ilgi çekiciydi , kız onun varlığını hissedebiliyordu . Kendisini göremediğine emindi ama belki Xem anlatmıştı , emin olamıyordu açık mı olmalıydı yoksa sadece çocuğu kaçırsa yeterli mi olurdu . Hayır kız faydalı olacaktı , Xem bunu biliyor olmalıydı ama yinede garipti , ne Xem in varlığını hissediyordu ne de çocuğun güçlerini . Orada olduğunu biliyordu ama bu çocuk diğer instant lardan farklıydı sanki . Neden bu işe tekrar bulaşmıştı ki galiba bir zincirlinin kaderiydi bu .İronik olacaktı , hissediyordu yakındı . Doğduğu şehir güzel İstanbul aynı zamanda öldüğü şehir İstanbul eh bitirmek için daha anlamlı bir yer olamazdı herhalde .

Mai pencereden dışarı bakıyordu , birilerinin onu izlediğine yemin edebilirdi ama hiç hareket yoktu aslında birkaç günlüğüne ortalıktan kaybolmak iyi olurdu ama Xem piyasada gözükmüyordu hem yanında bu veletle hiçbir yere ayrılamazdı . Banyoya girdi , üstündekileri çıkardı , küveti doldurdu . Biraz rahatlamalıydı çocuk uyuyordu , Xem hala dönmemişti , lanet olsun kimbilir ne işler karıştırıyordu . Suyun altına daldı , kendini boğmaya niyeti vardı sanki , nefes nefese kafasını sudan çıkardı , yavaşça ayağa kalktı ; karşısında gri pardösülü biri duruyordu ...

-Selam bayan pardon bayım , şey ...
-Sen ...
-Şey sanırım böyle bir giriş yapmamalıydım , kabalığımı affedin , beni tanıyanlar Zardock diye hitap ederler .
Zardock un yüzü kızardı böyle bir görüntü ile karşılaşmayı beklemiyordu , yerdeki havluya uzandı anda yanağında soğuk metali hissetti
-Sanırım beni yanlış anladınız , buraya sadece ...
-Ne için geldiğini biliyorum , sadece konuşmamıza eski dostumu da davet etmek istedim tabiki sizin için bir mahsuru yoksa .
-Bana doğrultmadığınız sürece bir sorun olacağını zannetmiyorum , acaba ... üzerinize birşeyler giymeniz mümkün mü ?
-Sıkılmanıza gerek yok doğuştan hermaphroditim yani her duruma uyum sağlarım .
-Sanırım bu konuşmaya kuru bir yerde devam etsek daha uygun olacak .
-Önden buyrun ,

İçeri geçtiler çocuk gürültülere uyanmamıştı ya da numara yapıyordu , mai bir sigara yaktı ve bacak bacak üzerine atıp zardock un karşısına oturdu . Bir süre birbirlerini izlediler , mai ayağa kalktı ve portatif bara doğru yöneldi ;

-Kusuruma bakmazsanız bir şeyler içeceğim siz bir şey arzu eder miydiniz ?

Zarrdock un bakışları mai nin mükemmel bacaklarından yukarılara doğru tırmandı , kusursuz bir fiziği vardı . Şekilli kalçaları , beline kadar dökülen siyah , uzun saçları vardı , göğüsleri ıslak havlunun altında sıkıştırıldıkları yerden fırlamaya can atıyordu , loş ışıkta bir pırlanta gibiydi , nefes kesiciydi . Mai güldü , Zardock ta .
- Lütfen , herhangi bir likör yeterli olur .
- Herhalde fransız mamulü bir portakal likörü size iyi gelecektir , yanılıyor muyum ?
- Mükemmel olur , Xem in nerede olduğunu bilmiyorsunuz sanırım yoksa biliyor musunuz ?
- Sanırım bunun şu an için bir önemi yok , bu saatte evimi sadece Xem için onurlandırdığınızı söyleyip beni üzmeyeceksiniz herhalde .
- Aslında çocuk için gelmiştim ama sizle de konuşmak istediğim şeyler var daha doğrusu tamamlamanızı istediğim şeyler ...
- Lütfen devam edin ... dedi ve likörü uzattı .
- Hımmm oldukça hoş ,
- Beğendiğinize sevindim , evet sizi dinliyorum neyi tamamlamamı istiyorsunuz ve çocuğa niye ihtiyacınız var ?

Beyler hanginiz bakıyorsunuz bilemediğimden pm atmadım ben oldschool lu olmak istemiyrum yani bağlanma sorunum var öyle bir cemiyete gruba mensup olamam :mrgreen: bir zahmet beni normal üye yapıverin yeterlidir , şimdiden teşekkür .

3. sayfada aynı mesaj var ama olsun up diyeyim çoğu kişi görmedi , varmı hala hikayeye katılmak isteyenler ısınma turları bitiyor artık ona göre son teklifler :lolmuch:

Şeytan Kodları No 3 : Hemaphrodit Lady

Son sigara da çok tatlı oluyor be ; diye düşündü , köşe başındaki lamba yanıp yanıp sönüyordu . Xem köşeyi döndü , son bir nefes aldı , izmariti yere attı . Eh bu kadar zaman ve bu kadar olaydan sonra cennete gitmeyi planlamıyordu . “Not sistemini bilmiyorum Tanrım ama herhalde bu dersten kaldım “ diye sesli olarak yorumda bulundu . İçindeki ses ; olsun en azından son soruyu biliyorsun ; dedi . Kendi kendine güldü , sokak lambası söndü .

“Puşt , bunca zamandır kaç kişiyle oynuyordun ? Benim rolüm neydi ? Bu Zelb ne sikim bir şey ... Neden her şeyden en son haberim oluyor ? Şimdi eve dönüyorum ve sen gitmişsin , üstelik bu kadar çok cevapsız soru varken bir de başıma bu sidikli veledi bırakıyorsun . Lanet olsun sana Xem “ .

Bulun onları , acımayın. Tanrı bu dünyadan mucizelerini çoktan çekti .Şimdi gidin ve size söylediklerimle geri gelin ! Hata kabul etmem , geçen seferki hatalarınızı tekrarlamayın ve eğer karşınıza eski zincirlenmişler çıkarsa acımayın , şimdi gidin .

Zardock köşede durmuş lüks apartmana bakıyordu bu kız boş değildi en başından beri onu izlediğini biliyordu . “ Acaba Xem benden bahsetti mi ? ” diye aklından geçirdi .Gerçekten ilgi çekiciydi , kız onun varlığını hissedebiliyordu . Kendisini göremediğine emindi ama belki Xem anlatmıştı , emin olamıyordu açık mı olmalıydı yoksa sadece çocuğu kaçırsa yeterli mi olurdu . Hayır kız faydalı olacaktı , Xem bunu biliyor olmalıydı ama yinede garipti , ne Xem in varlığını hissediyordu ne de çocuğun güçlerini . Orada olduğunu biliyordu ama bu çocuk diğer instant lardan farklıydı sanki . Neden bu işe tekrar bulaşmıştı ki galiba bir zincirlinin kaderiydi bu .İronik olacaktı , hissediyordu yakındı . Doğduğu şehir güzel İstanbul aynı zamanda öldüğü şehir İstanbul eh bitirmek için daha anlamlı bir yer olamazdı herhalde .

Mai pencereden dışarı bakıyordu , birilerinin onu izlediğine yemin edebilirdi ama hiç hareket yoktu aslında birkaç günlüğüne ortalıktan kaybolmak iyi olurdu ama Xem piyasada gözükmüyordu hem yanında bu veletle hiçbir yere ayrılamazdı . Banyoya girdi , üstündekileri çıkardı , küveti doldurdu . Biraz rahatlamalıydı çocuk uyuyordu , Xem hala dönmemişti , lanet olsun kimbilir ne işler karıştırıyordu . Suyun altına daldı , kendini boğmaya niyeti vardı sanki , nefes nefese kafasını sudan çıkardı , yavaşça ayağa kalktı ; karşısında gri pardösülü biri duruyordu ...

-Selam bayan pardon bayım , şey ...
-Sen ...
-Şey sanırım böyle bir giriş yapmamalıydım , kabalığımı affedin , beni tanıyanlar Zardock diye hitap ederler .
Zardock un yüzü kızardı böyle bir görüntü ile karşılaşmayı beklemiyordu , yerdeki havluya uzandı anda yanağında soğuk metali hissetti
-Sanırım beni yanlış anladınız , buraya sadece ...
-Ne için geldiğini biliyorum , sadece konuşmamıza eski dostumu da davet etmek istedim tabiki sizin için bir mahsuru yoksa .
-Bana doğrultmadığınız sürece bir sorun olacağını zannetmiyorum , acaba ... üzerinize birşeyler giymeniz mü**ün mü ?
-Sıkılmanıza gerek yok doğuştan hermaphroditim yani her duruma uyum sağlarım .
-Sanırım bu konuşmaya kuru bir yerde devam etsek daha uygun olacak .
-Önden buyrun ,

İçeri geçtiler çocuk gürültülere uyanmamıştı ya da numara yapıyordu , mai bir sigara yaktı ve bacak bacak üzerine atıp zardock un karşısına oturdu . Bir süre birbirlerini izlediler , mai ayağa kalktı ve portatif bara doğru yöneldi ;

-Kusuruma bakmazsanız bir şeyler içeceğim siz bir şey arzu eder miydiniz ?

Zarrdock un bakışları mai nin mükemmel bacaklarından yukarılara doğru tırmandı , kusursuz bir fiziği vardı . Şekilli kalçaları , beline kadar dökülen siyah , uzun saçları vardı , göğüsleri ıslak havlunun altında sıkıştırıldıkları yerden fırlamaya can atıyordu , loş ışıkta bir pırlanta gibiydi , nefes kesiciydi . Mai güldü , Zardock ta .
- Lütfen , herhangi bir likör yeterli olur .
- Herhalde fransız mamulü bir portakal likörü size iyi gelecektir , yanılıyor muyum ?
- Mükemmel olur , Xem in nerede olduğunu bilmiyorsunuz sanırım yoksa biliyor musunuz ?
- Sanırım bunun şu an için bir önemi yok , bu saatte evimi sadece Xem için onurlandırdığınızı söyleyip beni üzmeyeceksiniz herhalde .
- Aslında çocuk için gelmiştim ama sizle de konuşmak istediğim şeyler var daha doğrusu tamamlamanızı istediğim şeyler ...
- Lütfen devam edin ... dedi ve likörü uzattı .
- Hımmm oldukça hoş ,
- Beğendiğinize sevindim , evet sizi dinliyorum neyi tamamlamamı istiyorsunuz ve çocuğa niye ihtiyacınız var ?

Bu arada ufak bir karakter tanıtımı hazırlayayım tam çizgi roman tarzı olsun :mrgreen:
Buyrun ;

XEM : Mai nin patron , En eski zincirenmişlerden biri , orta çağ fransasında doğduğunu biliyoruz ; yeryüzünde kullanılan dillerin neredeyse hepsinde uzman , kullandığı metaryel rüzgar . Yer altında bilinen (Zelb in verdiği ) isimle çığlıkların efendisi ; Zelb e karşı neden savaştığını bilmiyoruz .

Ronin : Android , epey bir örgütle bağlantısı var , Eski bir model , diplomatik pazarlık işleri için tasarlanmış çoğu insandan daha duygusal , silah koleksiyoncusu , avrupa birliği 4. dünya savaşını kaybettiği günden beri çeşitli kuruluşlarda çalışmış ama son yarım yüzyıldır kartlarını xem için oynuyor.

Extraloob (extra) :O da eskiden Xem için çalışmış sürekli aktif olmasada hala piyasada ; İstanbul da ve Dünya da dönen bütün pis işler ilk onun kulağına çalınır , bütün bilgiler ilk ona ulaşır . Eski zincirlenmişlerden biridir , İngiliz edebiyatına ve İtalyan mutfağına düşkündür .Metaryal olarak bütün enerji dalgalarını belli oranlarda kullanabilir , ilüzyon ve hipnoz özel yetenekleridir . İstanbul un gözde gece mekanı Lilium da müdürlük yapmaktadır .

Scrame (screamadle) :Kendisini ilk defa Lilium u havaya uçururken görüyoruz , extra nın eski sevgilisi .Lilium u yerle bir etme sebebi olarak extra nın ayrılırken en seviği dantelli tangasını çalması olduğunu iddia ediyor. Dr.Noo nun çalıştığı örgüt için çalışıyor .Tam bir afet , lükse düşkün , pahallı parfümler ve ufak silahlar ilgi alanı .

Last_OTTO : Zelb in son zincirlediklerinden biri , metaryeli bitkiler , dengesz bir yapısı var .

SaGoPa : Otto ile aynı anda Zelb e katıldılılar sakin bir yapısı var pek konuşmaz , Zelb le iyi anlaşıyor çünkü öldürme içgüdüsünü Zelb in anladığını sanıyor , kullandığı metaryel gölgeler .

Zardock : Eskiden Xem için çalışmış o da eski bir zincirlenmiş , tam bir beyfendi , ingiliz aksanı ile konuşuyor inkar etsede mai den hoşlanıyor ; kullandığı metaryel zincirler .

Jigsaw : meyhaneci , bir zincirlenmiş olmamasına rağmen metaryel olarak suyun bütün formlarını kullanabiliyor , Xem e büyük bir sadaket ile bağlı küçükken kendisini Xem in büyüttüğü dışında birşey bilmiyoruz .

DampyrE :Bu dönemin yeni İnstant Prodigy si , mai ona supi diyor , güçlerinin tam olarak ne olduğunu kendisi bile bilmiyor , daha kendini hiç göstermedi , Xem onu korumaya çalışıyor ; Zelb de ele geçirmeye . Bütün sa vaşlar onun etrafında dönüyor , Çilekli süte bayılıyor onun dışında da birşey yiyip içmiyor .

dR.Noo : Tam bir kaçık bilim adamı , instant ı kendi araştırmaları için istiyor , kendisini Çin-Amerikan ortak cumhuriyeti destekliyor

Efendi :Gezgin bir sihirbaz , eski zincirlenmişlerden , kendisini ileride göreceğimizden eminim metaryeli tam olarak belirgin değil her türlü eşyayı kullanıp patlayıcıya dönüştürebiliyor favori nesnesi iskambil kağıtları .

Beijo : Efendinin yardımcısı yetenekli bir ip cambazı , tam bir değerli taş delisi ; kızıl kedi lakabı ile tanınan dünyaca ünlü bir mücevher hırsızı

Son (Sahne) :Mai nin küçük kardeşi , ablasının bir kreşte çalıştığını sanıyor , yatılı bir lisede okuyor .Hocalar gerizekalı olduğunu sanıyorlar ama aslında bir dahi , borsadan kazandığı (Türkiye nin iç borç açığını kapayabilecek ) küçük bir servete sahip . Ağır silah koleksiyoncusu , tam bir psikopat .

SonSAHNE

Bilgiliyim
ben çok önceden istemiştim ama vermemişsin bi rol Crying or Very sad neyse sağlık olsun aranızda olamayacağım uzun süre umarım beni eklersin bir sonraki bölümde. Dönüşüm Çok Güzel olacak :lol: ama uzun süre yokum. Bak unutma sakın benim nick i kullanmayı :lol:

SonSAHNE

Bilgiliyim
baya gerilerde sanırım bulamadım bu topic i ( aramadan buldum xD ) başlara gelsin die up luyorum :lol:

up up ! :lolmuch:

SaGoPa : Otto ile aynı anda Zelb e katıldılılar sakin bir yapısı var pek konuşmaz , Zelb le iyi anlaşıyor çünkü öldürme içgüdüsünü Zelb in anladığını sanıyor , kullandığı metaryel gölgeler .
tesekkürler rolümü sevdimde hikayede kendimi hiç görmedim hacım:D

Daha dur be güzelim daha 3.bölümdeyiz azcık sabır Razz

@scream baba sende katılmak ister miydin ? ne bileyim benide kat demedin hiç diye hatırlıyorum.
@sonsahne abi seni katacağım isim hiç uygun değil sunshine desem çok uzun aksiyona ters son sahne desem yine olmaz eh bana bir çıkış yolu göster nasıl yapayım ?

SonSAHNE

Bilgiliyim
mai_mai demiş ki:
@sonsahne abi seni katacağım isim hiç uygun değil sunshine desem çok uzun aksiyona ters son sahne desem yine olmaz eh bana bir çıkış yolu göster nasıl yapayım ?

son olarak kullanabilirsin Wink çok sevinirim :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bir grubun lideri ve bir kahraman olacaksam beni de ekleyebilirsin aşağısı beni kurtarmaz bu karanlık dünyada :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sipariş yoksa bende oynamıyorum eski çağlarda ehehehe hoş mai söylemlerimi dikkate alacaktır Razz

@extra
Yaw ben seni karakter tanımına yazmamamış mıyım Allah Allah neyse eklerim oraya ; demek ki sen benim yazdıklarımı okumuyorsun 2. bölümde sırf senle benim diyaloğum var neredeyse :lolmuch:

Extraloob (extra) :O da eskiden Xem için çalışmış sürekli aktif olmasada hala piyasada ; İstanbul da ve Dünya da dönen bütün pis işler ilk onun kulağına çalınır , bütün bilgiler ilk ona ulaşır . Eski zincirlenmişlerden biridir , İngiliz edebiyatına ve İtalyan mutfağına düşkündür .Metaryal olarak bütün enerji dalgalarını belli oranlarda kullanabilir , ilüzyon ve hipnoz özel yetenekleridir . İstanbul un gözde gece mekanı Lilium da müdürlük yapmaktadır .

Umarım beğendin extra ,beğenmediysen uçururum 4. ya da 5. bölümde kelleni sorun kalmaz :mrgreen:

Yukarı Alt