Liu

rank8
Genc bir erkegin dort kiz arkadasi vardi ve bir turlu hangisiyle evlenecegine karar veremiyordu. En sonunda dogru karari verebilmek icin bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve 'bu parayi istediginiz gibi harcayin' dedi..

Birinci kiz arkadasi kendisine yeni elbiseler ve ayakkabilar aldi, kuafore ve guzellik salonlarina gitti. Genc erkege geri geldiginde soyle dedi: Senin icin en guzeli ben olmak istiyorum, cunku seni seviyorum!'

Ikinci kiz arkadasi ise genc erkegin tuttugu takimin iki kombine biletini,en sevdigi turden bir suru video CD ve bir ay yetecek bira ile geri geldi ve soyle dedi: 'Bunlar senin icin aldigim hediyeler, eminim seni mutlu edecektir, senin mutlu olmanla bende mutlu olacak.'

Ucuncu kiz arkadasi ise bu parayla iyi bir yatirim yapti ve kisa bir sure icerisinde para kendini ikiye katladi ve bu parayi da cesitli yatirim alanlarinda kullandi. Genc adama geri gelerek soyle dedi; 'Bana verdigin parayi birlikte yasayacagimiz mutlu bir gelecek icin cogalttim, cunku seni seviyorum!'

Dorduncu kiz arkadasi ise bu paranin bir kismiyla bir suru kitap aldi, kalan kismiyla ise fakirlere yemek dagitti. Genc adama geri gelerek soyle dedi: 'Verdigin paranin bir kismiyla sana layik olabilmek icin bir suru kitap aldim diger kismiyla ise senin adina fakirlere yemek dagittim.'

Genc erkek dort kiz arkadasinin yaptiklarindan cok etkilenmisti. Karar vermek icin epey bir sure dusundu ... dusundu...dusundu... ve sonunda buyuk goguslu olanla evlenmeye karar verdi.
Razz Razz

Yukarı Alt