1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir bu eksikti... Alex'ide kaybettik

1. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

Kocaelispor karşısında hem 2 puan, hem de en önemli oyuncumuz olan Alex’i kaybettik. Karşılaşmanın son 15 dakikasına girilirken sakatlanan Brezilyalı yıldız, 3 oyuncu değişikliği hakkını da kullanılması nedeniyle oyundan çıkamadı.
    Takımımız, Kocaelispor karşısında hem 2 puan, hem de en önemli oyuncumuz olan Alex’i kaybetti. Fenerbahçemiz, kümede kalma mücadelesi veren rakibini yenmesi halinde ligde 27 hafta sonra maç fazlasıyla da olsa zirveye çıkmayı başaracaktı. Bu fırsatı kullanamadığı gibi 10 numarasının sakatlığı ile sarsıldı.

Karşılaşmanın son 15 dakikasına girilirken sakatlanan Brezilyalı yıldız, teknik direktör Aragones’in 3 oyuncu değişikliği hakkını da kullanması nedeniyle oyundan çıkamadı. ’Dede’ lakaplı İspanyol hoca, 51’de Selçuk-Josico, 53’te Uğur Boral-Güiza ve 74’te de Kazım-Gökhan Emreciksin değişiklikleriyle daha önceki birçok karşılaşmada olduğu gibi yine kumar oynadı.
    Ancak Dede’nin kumarı bu kez ters tepti. 75. dakikada sol kasığından sakatlanan Alex, 3 değişiklik hakkı da kullanıldığı için kalan bölümü acılar içinde tamamladı.
    Yapılan ilk kontroller sonunda sol kasığında yırtık şüphesi olduğu belirtilen sambacının kesin durumu bugün çekilecek MR sonrası belli olacak. Sahalardan en az iki hafta uzak kalacağı ifade edilen Alex’in önümüzdeki hafta Bursaspor’la deplasmanda oynanacak maçta takımındaki yerini alamayacağı, 28 Mart ve 1 Nisan’da oynanacak İspanya milli maçları nedeniyle lige verilecek arada yapılacak tedavinin sonuç vermesi durumunda 26. haftadaki Eskişehirspor karşılaşmasına yetiştirilmeye çalışılacağı açıklandı

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Lugano olmasaydı maçıda kaybedecektiniz ona şükredin bence .

3. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    +1907

9 Senedir futbol izlerim.Türkiyeye o 9 senede Lugano'dan iyi bir stoper gelmedi. 8)

4. LoveForLife

LoveForLife Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet.Lugano hem kendi görevini çok iyi yapıyor.Hem Güiza dan daha çok gol atıyor :D

5. V.I.P

V.I.P Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Evet keşke bütün takımlarda lugono gibi oyuncu olabilse... :wink1: