1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir bakabilirmisiniz lütfen :)

1. fursa74

fursa74 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben Dagger açmaya karar verdim ama daggerın çok az olması oyunda kafamı karıştırdı dagger kötümü pvplerde iş yapabilirmi yardımlarınızı bekliyorum gören bakan lütfen boş geçmesin şimdiden hepinize teşekkür ederim :)

2. psychokiller01

psychokiller01 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dagger kotu degil. saglam char neden acmıolar bende anlamıyorum. Xbow skilllerini de acarsan super char olur.

3. Ural_Tulga

Ural_Tulga Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dagger/warlock aç

4. The47

The47 Bilgiliyim olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öööö bilmem ki
    iyi bir fikir anca el çabuklugu ve çok pratik isteyen bi build.
    Cleric alternatif olabilir.

5. Anonymous

Anonymous Guest

bu buildi her sro oynuyorum dien adam beceremez biraz daha prefesyonellik ister cok agır kaçar bilmeyen birisine bu build
    bu build ptlerde cok yer bulur
    rogue/cleric olması daha mantıklı cleric ile ptlerde yer bulunur xbow skilleri ile tek başına kasabilir dagger skilleri ile pwp yapabilir uniqlerdede perfermans gösterebilir

6. Lenneth

Lenneth   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Tekstil
    Dagger karakter bence oyunun en iyi karakterlerinden biridir. Sebebi:

Dagger çok seri attack yapar, combolarla vs bu serilik 2 katına çıkar.
    Dagger çok fazla critical vurur, pvplerde ve unique lerde iyi critli bir silah, sizi kahraman yapabilir.
    Dagger için cleric, neden cleric ? Dagger'ın seriliği, critleri yanında unutulmaması gereken 15sn de bir pot basma. Bu kadar + yönde - yönü kaldırmak için elbette cleric kullanılmalı.

7. fursa74

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Peki hepinizden teşekkür ederim sizce rogue mi warriormu beni bu konudada bi aydınlatabilirmisin iyi bir player değilim ama :(

8. Anonymous

Anonymous Guest

warrior cleric gerçekten cok etkili bir silahtır kasması kolaydır her daim ptlerde ister warrior isterse cleric olarak cok kolay yer bulur pvp lerdede axe ve shield skili ile harikalar yaratabilir uniqlerde doğal olarak bu + lardan sonra eksi bir yanı olacaktır uniq kesmeye dahi yeltenmemesi gerekir 110 lvlken 90+ veya 100 lvl bir karekter elinden cok rahat uniq alabilir :d

rogue kasması zor ama cleric acılırsa ptlerde yer bulabilir pvp de iyi kullanılırsa yıkamayacagı kimse yoktur xbow skilleri ile iyi bir uniq avcısı olabilir

9. fursa74

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet açıklama çok güzel oldu teşekkür ederim büyük ihtimal warrior açacam :)

10. onur_ay_

onur_ay_ Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer biraz heyecan yaşamak istiyorum,daha çok etkili olmak istiyorum ama ölmeyi de gözüme alırım diyosan ve kullanabileceğine inanıyorsan warrior rogue denemeni tavsiye ederim. Ama warriorun 3 silahını ve xbow,dagger olmak üzere 5 silahı da taktiksel bir şekilde kullanman gerekecek.

11. Cryolite

Cryolite Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dagger'ın az olması, milletin SP kasma zahmetine girmeyip, dandik crossbow skillerini açtıktan sonra dagger'a önem vermemesinden kaynaklanıyor bence.

ayrıca dagger oynamak zordur, diğer charlar gibi 123123123 basarak oynayamazsın, bununda etkisi var.