1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir anne kızına bunu nasıl yapar ?

1. Brooklyn

Brooklyn Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Talebe
    Bursa'da annesi tarafından zorla erkeklere pazarlandığını iddia eden 16 yaşındaki G.A.'yı polislerin dikkati kurtardı.

G.A. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu yurduna yerleştirilirken, eve baskın düzenleyen polisler, G.A.'nın annesi Hatice A.'yı gözaltına aldı.

Bursa'da annesi tarafından zorla erkeklere pazarlandığını iddia eden 16 yaşındaki kızı, parkta ağlarkan görüp sebebini soran polislerin duyarlılığı kurtardı. Edinilen bilgiye göre, merkez Osmangazi ilçesi Dikkaldırım Mahallesi'nde annesi Hatice A. (33) ile birlikte yaşayan 16 yaşındaki G.A., dün mahallelerindeki çocuk parkında ağlarken devriye gezen polislerin dikkatini çekti. Genç kıza yaklaşan polisler, neden ağladığını sorunca, genç kızın verdiği cevap aynı zamanda kurtuluşu oldu. Ağlamasına devam eden G.A., öz annesinin kendisini zorla erkeklere pazarladığını belirterek, polislerden yardım istedi.

Fuhuş yapmak istemediği zaman ise annesinin kendisini döverek ceza olsun diye iki kişiyle birden ilişkiye zorlandığını anlatan genç kız, polisler tarafından Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği'ne götürülerek, yemek yedirilip duş alması sağlandı. 16 yaşındaki G.A., burada başından geçenleri polislere şu şekilde anlattı:

"Annem beni erkeklere pazarlıyor, ben okuyup, oyun oynamak istememe rağmen, annem beni fuhuşa zorluyor. Anneme karşı çıktığımda ise beni döverek, ceza olsun, daha çok canım yansın diye iki erkekle birden yatırıyor. Ben artık o eve dönmek istemiyorum, ne olur beni kurtarın."

G.A. Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu yurduna yerleştirilirken, eve baskın düzenleyen polisler, G.A.'nın annesi Hatice A.'yı gözaltına aldı. Hatice A. ise kızının kendisine iftira attığını savundu. Anne Hatice A., sorgusunun ardından 'Küçük yaşta kendi öz kızına zorla fuhuş yaptırmak' ve 'evini fuhuş amaçlı kiraya vermek' suçundan adliyeye sevk edilecek.

2. shneZee

shneZee Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci.
    Yazık...

ps:Bu tarz olaylar da genelde Bursa da çıkıyor ya :think:

3. Windy

Windy   rank8