Arkadaşlar en iyi str build

Force+Heruksalmı
Ya Da
Froce+Bow

cvplarınız önemlidir
ve neden o karakteri seçmemi sitersiniz + yönleri - yönleri sölerseniz çok makbule geçer

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
90 fire 90 light 90 pacheon bowcu derim..
-çünkü bow glavieye göre daha seri kasılır
-uzaktan vurma avantajına sahip
-ve uniq.lerin anasını ağlatırsın
-force hayvansı damageler verir ama tercihim değil bu üç mastery i fulle force sp sorununa neden olur çünkü mastery 110 levelde bile 300 de kalıcak
dediğim gibi bowcu çok güzel chardır elinde sağlam bir silah olsun. Cold olma bence denedim biliyorum hoşuma gitmedi ama zevk meselesi tabi.
tercih senin bol şans..

Taşındı ... Konuyu açarken biraz daha dikkatli olalım.
Kasmak için bow öneririm. Yok geç olsun güçlü olsun diyorsan heuksal

+7 weapon düşünürüm diyosan glavie.yok ben action yaparım büyük takılırım diyorsan bow.
force+heuksal charım var.+7 weapon +5 set gayette memnunum.
+ yönleri stun + müthiş damage ve rakibi sinir edebileceğin status: dull olması. +9 takılırım diyorsan blade force de neden olmasın,düşük bir ihtimal olsa da combo ile division verebiliyorsun.

Absence

Force bir char açmanı tavsiye atmem
Str açıyorsan 90 fire 90 light 90 pacheon Bow char açıcaksın geriye kalan 30 uda harcamıcaksın

Force kullanmanı şiddetle öneririm çünkü şuan Cold Bicheon Force Blade charım var yeni takas'la aldım çok memnunum force fire bicheon olmayı planlıyorum serverdada bir kaç blade fire force arkadaşlarım var çok memnunlar kullanmanı tavsiye ederim :P

Absence

HeartLess demiş ki:
Force kullanmanı şiddetle öneririm çünkü şuan Cold Bicheon Force Blade charım var yeni takas'la aldım çok memnunum force fire bicheon olmayı planlıyorum serverdada bir kaç blade fire force arkadaşlarım var çok memnunlar kullanmanı tavsiye ederim :P
Bana zıt gidiyorsun ama usta
Benim Force kullanma demem Artık yanına en azından Pill small alıyor adamlar

Pİll 20 saniyede 1 basılıyor. ben 20 saniyede adamı divisionla doğrarım biliyormusun? :mrgreen:
Neden blade yada bow değil force? çünkü maximum damage + pot kullandırtmamak için stun heuksaldadır.ayrıca ghost spear gibi çok etkili bir bitirici silaha sahiptir kimse tutamaz.

Absence

Sniker demiş ki:
Pİll 20 saniyede 1 basılıyor. ben 20 saniyede adamı divisionla doğrarım biliyormusun? :mrgreen:
Neden blade yada bow değil force? çünkü maximum damage + pot kullandırtmamak için stun heuksaldadır.ayrıca ghost spear gibi çok etkili bir bitirici silaha sahiptir kimse tutamaz.
Karşıdakide forceyse ?
Onunda skili var pill small niyetine

Evet öyle bir sorun var.Ozaman pvp şansa ve iteme bakıyor.karşıdaki force ise söylenecek 2 cümle ve kesin olumlu yanıt alırsınız:
Ohh no,force vs force sux.Letz pvp without force bro :mrgreen:

yazım yanlışı :popcorn:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kotakot demiş ki:
Force bir char açmanı tavsiye atmem
Str açıyorsan 90 fire 90 light 90 pacheon Bow char açıcaksın geriye kalan 30 uda harcamıcaksın

türkçemizi güzel ve hatasız kullanlım canımcım, ensendeyim :P

Force bir char açmanı tavsiye etmem, STR açıyorsan 90 fire 90 pacheon 90 slight bow açmalısn geriye kalan 30'u ise harcamayacaksın.

20 saniyede pill basılıyo forcenin en önemli skilli 16 saniyede basılıyor :) bide cleric bufcu varsa adamın tanıdığı force bişey yapamaz cold90 yap bence :oldie:

Yukarı Alt