1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bir acayip internet problemi (Uydunet)

1. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Arkadaşlar merhaba,
    Tam 1 ay önce Uydunete geçiş yaptım. 100mbit kullanıyorum, İstanbul Avrupa yakasındayım.

Modem olarak en son çıkan seriden Netmaster CBW-383ZN kullanıyorum. Bir de foto koyayım;
    Şimdi sorun şöyle, internet varken hız sorunu vs yok. Ama 1-2 saat kullanımdan sonra internet kesiliyor. İlginç olay şu ki, modemi kapatıp açınca veya bekleyince asla düzelmiyor. Arkasındaki internet kablosunu çıkartıp taktığım gibi düzeliyor ama. Bu sorun 1 ay önce uydunete ilk geçtiğimde de vardı, teknik ekip modemden olduğunu söyledi ve modemi değiştirdiler. 1 ay sonra yine aynı sorun başladı. Ben modemden olduğunu düşünmüyorum ama başka bir sebep de göremiyorum. Bu sefer arıza kaydı bırakmadım bile, gelen elemanlar zaten çok bilgisiz...

2. Rewind

Rewind   exlmanager rank8

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    58
    Arıza kaydı bırak geldiklerinde sorununun çözülmediğini belirt 1-2 defa bunu yaptıktan sonra bilgili eleman gönderiyorlar

Mopneet bunu beğendi.
  3. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    63
    Sanirim uydunetin bir model modeminde kronik ariza vardi. Eski modem de bu muydu ?

4. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    Evet aynısının yenisini getirdiler. Uydunetin tüm modemleri rezil zaten ama wifi dişinda böyle bir kronik ariza olduğu söylenmemiş hiçbir yerde. Wifi ının sıkıntılı olduğunu adamlar bile kabul ediyor zaten.