Arkadaşlar silkroad oyununda PLUTO serverinde Wiz_Lady charı çalınmıştır.The47 adlı forumdaki kişiden almıştım.Şifreşi değiştirilmemiş.Legend +12 silahı vardı.Kilitliydi msn den kaldırmış onuda almış.Artık güven yok arkadaş kimseye adamların işi gücü haram mal yemek olmuş.Böyle insanlar olduktan sonra oyunların tadı çıkmıyor

Bunlari onun yaptigini nerden biliyorsunuz? Char soyulması bir tek alim/satim yaptiginiz kisilerden mi oluyor. The47 i tanirim eger forumda dolandiricilik gibi bir amaci olsaydi bunu rütbesiyle daha rahat yapardi, gerekli performansi sergileyemedigini düsündügü icin istifa etmezdi. Ayrica hakaret iceren kelimenizi sildim forumda olduğumuzu unutmayalim

Privacy demiş ki:
Bunlari onun yaptigini nerden biliyorsunuz? Char soyulması bir tek alim/satim yaptiginiz kisilerden mi oluyor. The47 i tanirim eger forumda dolandiricilik gibi bir amaci olsaydi bunu rütbesiyle daha rahat yapardi, gerekli performansi sergileyemedigini düsündügü icin istifa etmezdi. Ayrica hakaret iceren kelimenizi sildim forumda olduğumuzu unutmayalim
Privacy demiş ki:
"hey dude what the fck are you talking about?" demek istedim
Evet bencede forumda olduğumuzu unutmayalım.

favretto demiş ki:
Privacy demiş ki:
Privacy demiş ki:
"hey dude what the fck are you talking about?" demek istedim
Evet bencede forumda olduğumuzu unutmayalım.
:beer:

Acısı olmayan ne anlar o kişinin hissttiğini?? herkes birilerini savunma peşinde her arkadaşınız olanı mükemmel insan mı sanıyorsunuz

Geunge demiş ki:
Arkadaşlar silkroad oyununda PLUTO serverinde Wiz_Lady charı çalınmıştır.The47 adlı forumdaki kişiden almıştım.Şifreşi değiştirilmemiş.Legend +12 silahı vardı.Kilitliydi msn den kaldırmış onuda almış.Artık güven yok arkadaş kimseye adamların işi gücü haram mal yemek olmuş.Böyle insanlar olduktan sonra oyunların tadı çıkmıyor
çarını aldığında yaptıklarını yazarsan belki mantıklı bir açıklaması vardır
çarı aldıktan sonra pw yi değiştirdin mi herhangi bir siteden bir program vs indirip kullandın mı virüs programın varmı bu tarz şeyleri bir düşün
diyorsan ki ben her türlü önlemimi almıştım o zaman tek şüpheli çarı aldığın kişi kalır

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
_WaTCHMaN_ demiş ki:
Acısı olmayan ne anlar o kişinin hissttiğini?? herkes birilerini savunma peşinde her arkadaşınız olanı mükemmel insan mı sanıyorsunuz
Bu acıyı ben de bilirim oyuna deli gibi para yatırırdım bırakmadan önce. Stüdyodan gelen para sigara alkol ve oyuna giderdi ve o kadar ugrasıp fb sun setimi silahlarımı yaptıgımda charım soyulmustu hem de isrobot yüzünden. Yüklettigim yer sadece botun idsini biliyordu ama bir sekilde yapmıslardı tabi o zaman üsenirdim ATMye gitmeye bir cafeye verirdim idyi. 80 ya da 90 cap zamanı olması lazım. Nasıl koymustu anlatamam.
Lakin kimsenin bos yere günahını almaya gerek yok. Paran gitmis ama daha iyi olmus bana sorarsan. En azından oyunu bırakmana bir vesile ve simdiye kadar oyuna yatırdıgın paranın bir listesini cıkarsan bu chara verdigin para onun yanında evrendeki toz parcası gibi kalır. Belki de daha fazla paran gitmeyecek aptal bir oyun icin.
Hic üzmeye gerek yok kendini. Tekrardan gecmis olsun :muck:

The47

Bilgiliyim
arkadaşım bak öncelikle aileme vs. ettiğin küfürlü mesajı görmezden geliyorum karakterin soyulmuş sinirlisin tamam. ben oyunu uzun zaman önce bıraktım zaten karakteride sana sattıktan sonra oyunu bıraktım. şuan bilgisayarımda silkroad falan yok olan olayla ilgim alakam yok.

ps. karakterin ilk sahibi ben degilim, direk suçu bana atmadan önce önceki sahipleri olabilirmi diye neden düşünemedin merak ediyorum.

Onur'un dediği gibi bu gibi şeyler oyunu bırakmak için en iyi bahaneler.. 3 defa soyuldum ilk ikisinde suç bendeydi oyunu bırakmadım. Sonuncusunda herşey normalken hiçbir bilgisini kimseyle paylaşmadığım, charı 0dan yaptığım halde soyulunca bıraktım.

Yapacak bişey yok üzülmeye değmez hayatta kaybedeceğin en kötü şey oyundaki item olsun.

Yukarı Alt