konunun açılış amacına bak bide gidişine...
1.si bir insanın anlamını bilmediğği sağdan soldan duyduğu bir kelimeyi söylemesi gülünçtür..
2.si arkadaşm haklıyken haksız duruma düşmüşsün gereksiz küfür etmekten kaçınalım kaçınmayanları uyaralım :thumbsup:
3.sü kimse bana bu forumda birisi gelpte anlamını bilmediği biyerden duyduğu bi kelimeyi konuşan birine rastladığnda gülmediğini söylemesin... alay etmek, başkalarının cahilliğinden,hatalarından yararlanıp kendini üstün görmeye çalışmak ne kadar kötü bir hareket olursa olsun insanların doğasında vardır değişmeyecektir.. :thumbsup:

Kitty

Dj_Twiddle demiş ki:
ekmeğe köfte olan funda
seninle cheeseburger gibiyiz
ekmek kontenjanı açıkta kaldı tabi,herkesi bekleriz
ww teşekkürler çok seviyorum seni çoook :D
1mFuX demiş ki:
1.si bir insanın anlamını bilmediğği sağdan soldan duyduğu bir kelimeyi söylemesi gülünçtür..
2.si arkadaşm haklıyken haksız duruma düşmüşsün gereksiz küfür etmekten kaçınalım kaçınmayanları uyaralım :thumbsup:
3.sü kimse bana bu forumda birisi gelpte anlamını bilmediği biyerden duyduğu bi kelimeyi konuşan birine rastladığnda gülmediğini söylemesin... alay etmek, başkalarının cahilliğinden,hatalarından yararlanıp kendini üstün görmeye çalışmak ne kadar kötü bir hareket olursa olsun insanların doğasında vardır değişmeyecektir.. :thumbsup:
ayrıca haklı falan değil,cehaletle suçlamasını geçtim,adı geçen kişiyi rezil etmek amaçlı bu konuyu açması gözardı ediliyor,ama benim daha ilk mesajımda yazdığım gibi sırf nispeten ona haddini bildirmeye çalışmam tepki topluyor evet sizi anlamıyorum

Çok anlayışlı kızsın Funda. senin kadar anlayışı bol,geniş düşünen bir kız yok. Keşke sana benzeyen ablan olsa da bizi tanıştırsan.

Bir Dokun bin ah işit :D adamın ağzına girip burnuna vermişsiniz xD bune böyle..

Go away' i tam yerinde kullanmış arkadaş.
Sen go away' i ''uzağa git'' olarak biliyorsan o senin cahilliğin.
''Go away'' ''Defol, Defol Git , Git buradan'' gibi anlamları var. O arkadaşın o konuşma ortasında onu ingilizce olarak kullanması belki komik ama anlam olarak cuk oturmuş.

2 saattir yorumlara falan bakıyorumda anlayan olmamış go away diyen arkadaş bilmiyor belki ama sana kibar halde s... git demiş afedersin =) burdaki olay senin cahilliğin k.bakma ayrıca konu açmak için bu kadar uğraş vermenide anlamış değilim..umarım bu yazdıklarımı düzgün karşılar ve düzgün cevaplarsın iyi akşamlar

Fundayla mevzu yapmayın çenesiyle döver sizi :P Hep öyle bi kız arkadasım olsun istedim ama olmadı :P :lol:

Takımı
Galatasaray
Addicted demiş ki:
Fundayla mevzu yapmayın çenesiyle döver sizi :P Hep öyle bi kız arkadasım olsun istedim ama olmadı :P :lol:
:lol: :lol:
apoli demiş ki:
2 saattir yorumlara falan bakıyorumda anlayan olmamış go away diyen arkadaş bilmiyor belki ama sana kibar halde s... git demiş afedersin =) burdaki olay senin cahilliğin k.bakma ayrıca konu açmak için bu kadar uğraş vermenide anlamış değilim..umarım bu yazdıklarımı düzgün karşılar ve düzgün cevaplarsın iyi akşamlar
İşte bu kadar :curtain: :headbang: :mrgreen: :buddha:

1mFuX demiş ki:
:buddha:

Dark Zone

Bilgiliyim
Caffeine demiş ki:
''Go away'' ''Defol, Defol Git , Git buradan'' gibi anlamları var. O arkadaşın o konuşma ortasında onu ingilizce olarak kullanması belki komik ama anlam olarak cuk oturmuş.
Nokta (.) 8)

Dark Zone demiş ki:
Caffeine demiş ki:
Nokta (.) 8)
ben go awayın anlamını gayet iyi biliyorum konudan sapmak için gerekli herşeyi yazmışsınız
funda yaptıgı şeylerle ileri cıktıgı için maşallah herkes onu koruma yoluna gitmiş ve abartmış ablan olsada tanışsak gibi bi kısma gelmiş eekd1 konu bnm neyi bilip bilmedigim degil konu arkadasın bilmedigi bir kelimeyi kullanması ayrıca bir tek ben degilim burda insanların ayıbına gülen geçmiş konulara iyice bakın her olaya kahkaha atan siz bi fundanın yorumuna bakaraktan böyle davrananlar siz soru:

Kitty demiş ki:
Evet sen de gerçekten ne dediğini gayet iyi biliyorsun,İngilizce'de bir kelimeyi yanlış kullanan insanları cehaletle itham edebiliyorsun.Ama dersen ki sen de aynısını yaptın,ben de derim ki;nispeten.
kız usanmamış, yılmamış bak neler öğrenmiş :)

Yukarı Alt