Arkadaşlar bundan bir hafta once guildden bir arkadaşım bir forum sitesinden iki sbot accountu birden uzattı , uzattıktan 3 gün sonra iki acconttada şifreler degiştirilmiş bizim tahminiz bunu yapanlar sbotu uzatan insanlar cünkü keylogger girmiş olsa arkadasımın charı 110 lvl wizz ki nowa set war üzerinde sizce siz ilk sbot mu dusunursunuz yoksa bu kadar saglam charımı almayı neyse konumuza tekrar donersek forum sitesinin adminiyle konusmaya kalktık olayı anlattık sen yaptın bile demeden Ip ban attılar şimdi arkadaşım olayı araştıyor ve davacı olucak siteden sizce nasıl bir yol izlemesi gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Neden başka sitelerden alış veriş yapıp başınıza bişey gelince burdan yardım istersiniz ki ? Otoyolu izlesin.

Benim zaten paypal hesabım var hic bir siteden aldıgım yok işte bole kalın kafalı dusununce insanlar yardım almak icin konu actım ukalalık yap diye degil.

Takımı
Galatasaray
_saykos__ demiş ki:
Benim zaten paypal hesabım var hic bir siteden aldıgım yok işte bole kalın kafalı dusununce insanlar yardım almak icin konu actım ukalalık yaptı die degil
Kardeş o siteden sbot uzatmasını biliyorsan yardım da istemeyi biliyorsundur herhalde ?
Geçmiş olsun Bilişim suçlarının böyle bir şeyle uğraşacağını sanmıyorum

Türkce bilmiyosunuz sanırım ben uzatmadım arkadaşım uzatmıs bende onun adına araştırma yapıyorum nasıl ne yapmassı gerekir diye ama ama kendiniz ne cevaplar verdiginiz cidden güldürücü ben bilen insandan yardım istedim bilmeyen insan laf yapsın yazmadım oraya

Takımı
Galatasaray
_saykos__ demiş ki:
Türkce bilmiyosunuz sanırım ben uzatmadım arkadaşım uzatmıs bende onun adına araştırma yapıyorum nasıl ne yapmassı gerekir diye ama ama kendiniz ne cevaplar verdiginiz cidden güldürücü ben bilen insandan yardım istedim bilmeyen insan laf yapsın yazmadım oraya
Arkadaşım , kardeşim , ortağım. Bunlar sökmez artık. Bir sürede öğrendik bunları :santa:
Ciddiye alıp cevap verende hata.

SarkoLata demiş ki:
_saykos__ demiş ki:
Benim zaten paypal hesabım var hic bir siteden aldıgım yok işte bole kalın kafalı dusununce insanlar yardım almak icin konu actım ukalalık yaptı die degil
Kardeş o siteden sbot uzatmasını biliyorsan yardım da istemeyi biliyorsundur herhalde ?
:nod:

NightStalker demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
_saykos__ demiş ki:
:nod:
bu nasıl bir davranıs bicimidir anlamıyorum mod aynı uyede aynı ben sadece size soru sordum ne olucak diye bana yalancı muamelesi yapıyorsun botumun ss nide alayım konusmalarında gor ozaman

Arkadaşlar Botu başka siteden uzatan benim ve ip banı attıgı için o sitenin admini ile konusamıyorum sizden yardım istiyorum bu kadar basit paypal TxN istedim ilk üzerinden zaman geçmiş imkansız dedi bana ama ben Saat kadar herseyi biliyorum bulması zor olurmu sizce :S suanda ben madur durumdayım sizin yaptıgınız ayıp yardım istemek şuçmu arkadaş..

_BekBaz_ demiş ki:
Arkadaşlar Botu başka siteden uzatan benim ve ip banı attıgı için o sitenin admini ile konusamıyorum sizden yardım istiyorum bu kadar basit paypal TxN istedim ilk üzerinden zaman geçmiş imkansız dedi bana ama ben Saat kadar herseyi biliyorum bulması zor olurmu sizce :S suanda ben madur durumdayım sizin yaptıgınız ayıp yardım istemek şuçmu arkadaş..
kardeşim zaten hata yaptım parantez acıcaktım konu basına bilen kişi ilgilensin nerde bilmeyen insan yorum yapıyor sonunda da bole oluyor dogaldır

Adam lar yardım istiyo onlarda niye bizden almadınız diye tersliyorlar bence yardımcı olmanız gerek böle yapmamalısınız.

ne bilişim suçumu ne diyon olm güldürme :D altı üstü 10 liranız gitmiş bidaha güvenli biyerden alışveriş yapın size önerebileceğim o

Yukarı Alt