1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bilgisayarınızla sivrisinekleri uzaklaştırın (:

1. hiper

hiper Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sivrisinekler özellikle havaların ısındığı yaz aylarında başımızın belası küçük böceklerdir.Sürekli tükenen pahalı sivrisinek ilaçlarını kullanmaktan bıkmış bir bilgisayar kullanıcıysanız,size çok ilginç bir sivrisinek uzaklaştırma yöntemini göstereceğim hem de bunu bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz ve küçük boyutlu bir programla yapacağız yani bir bilgisayar programı sayesinde sivrisineklerden kurtulacağız!

Anti Mosquito Software 1.0​

Programı çalıştırın ve hoparlörün sesi açık olsun. İnsan kulağının duyamayacağı frekansta sesler çıkararak, sivrisinekleri sizden hatta odanızdan uzaklaştırır.

Eskiden monitöre yapışan canlıları artık görmemenin vereceği mutlulukla çalışmalarınızı kesintisiz sürdürün. Sistem başlangıcında otomatik başlamaya alınabilir ve sistem kaynaklarını neredeyse hiç kullanmaz.

Yeterli frekansta ses çıkabilmesi hoparlör kalitenize göre değişir. Bu sebeple programın başarısı hoparlör etkenine bağlıdır. (Ses kartının da etkisi vardır)

İNDİR:
    http://depo.tamindir.com/dosyalar/pr...i_mosquito.zip

Not:Bende hoparlör yok o yüzden denemiyorum ama büyük ihtimalle çalışacağını düşünüyorum cünkü güvenilir bir arkadaşımın açtığı konuyu yazdım buraya.İnşallah yarıyordur bende bi hoparlör alırım belki. makara:

2. Rebellen

Rebellen Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    38
    1 yıl önce denedim ve hiçbir etkisini göremedim hatırladıgım kadar hindistanlı biri yazmıstı bunu

3. hiper

hiper Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hmm anlıyorum benim aldığım türk biri ama denildiği gibi ses kartı ve hoparlör kaliteside önemli

4. sarkolata

sarkolata zaa xD olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    68
    Ödül Puanları:
    58
    Meslek:
    İt Kopuk
    hiç sanmıyorum çalışsın ama çalışırsa bana adresini ver 1paket çikolatayla gelip öpücem seni [​IMG]

5. hiper

hiper Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam o zaman anlaştık:D