ha evet bu her türlü bilgisayar için çalıır merak etme.

Ben sadece laptopu bunu laptopta yazdığım için yazdım.

merak etme çalışır.

dracula bir sorum olacak.

15 e yakın kişi dediklerimi yaptı, herkes sroda hızlanma var diğer oyunlarda yok, sen gelmişsin bana bunu diyorsun, yükle diye zorlayan kimdi, söyle hemen ona kontağa geçeyim...

Sen karalamaya devam et zaten yararlı ne koysak böyle yaparsınız bu program senin gibiler için değil.

TAmam da benim bilgisayar bunları yapınca daha çok res atmaya başladı kendine :S
Bir istisna:
Yaptığım ilk gün düzeltiğini sandım çünkü hiç res atmamıştı :)

@Dracula
İşe yarayan şeyler kanıtları da var.Git başka yerde öt.SEn bunun ne kadar emek harcadığını bilemeyecek kadar düşük seviyedesin.
Sana da tekrar tekrar teşekkürler dro.
Bi de şu res sorununa çare bulsan gelicem alamanyaya kadar ellerinden öpücem valla :muck:

Bu res sizin bilg. kaynaklansa gerek Drotalion ile msndende konustum sorun söylemedi öyle ufacık bir sorun olsa bile emin olun koymazdı.

ya tmm böle olsun istemedim ama pc acayip kasıo napacam ben şimdi :( özür dilerim herkesten ama napacam ben şmdi bi çözüm yolu lütfen :( tekrar özür

kimse format atmıyor burada.

@SNiker: bana şu 29 seçenek dediğin yerin ss inni koy

@DRacula: Sniker ın yaptığı gibi yap sende. 29 seçeneğin ss ini bir atarmısın eğer dokunduysan oraya.

canın sğolsun dracula.Bilgisayardaki bir sorunun her zaman özmü vardır ve ben burada o çözümü gidermek için buradayım, ama kırık bir kalbin çözümü yoktur. Affederim ben seni ama lütfen birdaha kırıcı olmayalım birbirimize.

drotalion demiş ki:
@SNiker: bana şu 29 seçenek dediğin yerin ss inni koy
Walla bilmiyorum ama res atma sorununu çözdüm gibi.
CPU kullanımı hep 100% idi botla kasarken.
ExtraLook falan indirdim geçti.
Artık öyle sık sık res atmıyor.
Teşekkür ederim her şey için.
:muck: :muck: :muck:

peki öyleyse başarıya ulaştığımı düünerek, ilerleyen günlerde bu 150% yi 180% e çıkarabilirim.

Dracula önemli olan yanlışın farkına varmaktı yanlışın farkına varman bir nevi olgunuğunu gösterir.

şimdi c: ye tıklıyoruz ve analysis diyoruz, hemen ardındanda start a basıp space e tıklayıp start a basıyoruz. Bekliyoruz. Bilgisayarımızda d: sürücüsü varsa aynısını onun içinde yapıyoruz. Program 100% göstermesine rağmen hard disk çalışmaya devam ediyorsa bırakın yapsın.
@drotalion
Buraya Kadar Herşeyi Yaptım Ama C e Tıklıyorum Analysis diye Seçenek Yok :| Bu Neden Kaynaklanıor Olabilir Acaba :roll:

Bu Arada Anlatım Biçimin Çok Çok Hoş Olmuş Ellerine Sağlık :P

@KolerA: bir ss pls :)

lütfen bana bir hata ile geleceğiniz zaman bir ss te verinki, neyii yanlış yaptığınızı anlayabileyim.

ok tekrar özür dilerim ram alıcamda bi sorum olucak ram için extra bi yükleme yok deilmi sadece takıyorsun ve bitiyor bir bilgisi olan varmı ?

Yukarı Alt