Arkadaşlar Benim Masaüstü Bilgisayarımın Monitörü açılmıyordu..Işık yanıp sönüyordu..
- Resim Silinmiş.
Yukarıdaki Giriş Yerine(Kırmızıyla Gösterilen Yer) Taktığımda Çalıştı..Normalde Aşagıdaki Giriş(Siyahla Gösterilen Yer) Yerine takılınca çalısıyordu..
Neyse Kırmızıyla gösterdiğim yere taktım ve çalıstı..

ama Silkroadı açınca d3d9 aplications(yazılısından tam emin değilim) hatasını verdi.. Ekran Kartı Normalde ATI ama onu göstermedi.. ve Atı programı hata gibi şeyler verdi.. Bilmiyorum :D Acaba neden neresi bozuk pc nin .. daha yeni almıstım .. :? :?

:?: :?: :?:

Cevaplar için Şimdiden Tşkler..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
uPPP...

[ Bide Şimdi Laptopuma taktım Monitörü.. Laptopa Takıncada çalışmadı.. Monitör mü bozuk acaba :S ama kırmızıyla gösterilen yere takınca çalısıyor....]

ekran kartı driverını güncelle.Belki ekran kartın bozulmuş olabilir direcx 9 kurulu değilse onuda kur

Ekran kartını siyah'la gösterdigin yere geri tak cünkü orası 512 ise yeni taktıgın yer 128 liktir.(Misal).

Şimdi: Sen Ram'lerin yerini deyiştir.Olmassa Bios'un pilini cıkartıp tak.

BoOoOS demiş ki:
Ekran kartını siyah'la gösterdigin yere geri tak cünkü orası 512 ise yeni taktıgın yer 128 liktir.(Misal).

Şimdi: Sen Ram'lerin yerini deyiştir.Olmassa Bios'un pilini cıkartıp tak.

ben kırmızı olan yere ekran kartını takmadım ki hiç bişeyi ellemedim... Siyahla gösterdiğim yerde zaten ekran kartı..

Bide daha önceden çalısıodu..

Acaba Monitörün Tv gibi tüpü falan varmı bitmiş olabilirmi ?? :lol: :lol: :lol:

tüpü falan bitmiş olsa kırmızı yerde de açılmaz :D

anakartındaki ekran kartını kullandığın için sro hata veriyor...

ekran kartın bozulmuş olabilir :D çıkar tak ekran kartını tekrar dene

Şimdi bakınırken Gördümde Bu ekrandan kasaya takılan kablo varya onun 2 tane tel gibi şeyi eksik pim denio galiba :lol: :lol: :lol: :lol: ondan olabilirmi ? ama ondan olsa bence öbür yere taktığımdada çalısmaz dimi ?

magicstaff demiş ki:
Hyperion demiş ki:
magicstaff demiş ki:
Şimdi bakınırken Gördümde Bu ekrandan kasaya takılan kablo varya onun 2 tane tel gibi şeyi eksik pim denio galiba :lol: :lol: :lol: :lol: ondan olabilirmi ? ama ondan olsa bence öbür yere taktığımdada çalısmaz dimi ?
:thumbsup:
:thumbsup: ' derken ?
soruna cevap olarak :D "evet çalışmaz" anlamında :muck:

Diğer Girişi Dene Dönüştürü Al Orayı Kullan O girişin Bozulmuş...

Yukarı Alt