özellikle oyunun istekleri artınca pc takılıyor mesela cs oynarken arada sırada takılı veriyor ekron donuyor ses son 1 sn lik sesi tekrarlıyor öldürsen hiç bi komuta cvp vermiyor örn ctrl alt del neden olabilir pc yeniledim format atıldı viürs varmıdır aceba tarattım ama virüs programı ad aware 2007
ekran kartında sorun varmıdır power coler atı 512 mg ama aynı sorun cabal da da oluyodu sildim şuan yok ama cabalın için o ekran kartı öneriliyodu ne yapmalım int bağlantısından olabilirmi aceba :?: :?: ablamadım offf

bugün saat 9 gibi yeni bir konu açacağım, onu takip et, oradakileri uygula eğer, olmazsa o konunun içine yazarsın ok.

ya galiba virüs varmış pc de flashtan bulaşmış int cafeden sro aktarırken cfe sahibi flashı tarattı virüs çıktı nod32 vardı onda onu yükledim şimdi tarttırıyorum işte
galiba sorun virüs

napayım nod 32 bulmadı int cafede flashtakini buldu ama bilgisayarda bulşmadı ama şunuda yazdı 4 şifreli dosya açılmadı off bi bilgisayar internette oyun oynarken donabilir mi off

senin sonuçlarını göremem kusura bakma. Güvenlik sitesi olduğundan gizli login yapıyorlar.

Spybot search & destroy kullan. Linki var konuda.

ya sen spybot search and destroyu denesene dedim, denemedin...

bir dene belki virüs vardır.

Dün ghost image için yükledğim makinaya inanılmaz bir virüs bulaştı. Hatta spy özellikleride taşıyordu.
Arkadaşın sorunlarının aynısı başıma geldi counter yavaşladı internet sayfaları geç açıldı oyunlar dondu vs.
Spybot biri güvenli kipde olmak üzere 3 kere çalışıp bişey bulamadı.

Spyware doctorun google downloader dan indirilebilen kısıtlı sürümünü kullandım.
Windowshider başta olmak üzere 7 spy 2 virüs buldu antivirüs programım anında müdahale etti..
Sorun çözüldü..
Tavsiye ederim.

Yukarı Alt