F

fatihbey02

Guest
Merhaba Arkadaşlar benim bilgisayarımın Özellikleri;
-Intel(R) Core(TM)2 CPU 1.60 GHz İşletim Sistemi,
-Yüklü Bellek:1 Gb,
-Windows 7 32 Bit
-Ekran Kartı Ram: 251 Mb

Arkadaşlar Bilgisayarım Böyle Fakat Silkroad Online'de En iyi Pvp Serverde Oynarken,Antivirüs Programı kullanmadığım ve Ayarlardan Grafik,Effect vb. gibi herşeyi ya "off" yada "low" yaptığım halde bilgisayar çok kasıyor malesef :( Lütfen Yardım cı olun!

Bide Bilgisayarıma Silkroad online pvp serverinden win32/Agent Virüsü bulaştı.Eset ile bi taratırken hep aynı dosyalardaki .exe leri hep virüs görüyor yani bulaşıcı lütfen yardımcı olun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bilgisayarının özellikleri zaten çok düşük.Windows 7 kurmak yerine xp kurmayı dene hemde bu bahaneyle virüsten de kurtulmuş olursun.

F

fatihbey02

Guest
Format atmamam lazım çünkü içinde önemli dosyalarım bulunmakta başka öneriniz var mı acaba ?

Takımı
Besiktas
Hacım bilgilerin olabilir ama format şart D'ye yedekleme yap C'yi formatla.Attıktan sonra o bilgisayara virüs programı bile yükleme derim ben boş yere kasar.
Ama istersen AVG veya Microsoft Security Essentials yükleyerek win32 virüslerini silebilirsin ardından ekran kartı driver'ını güncelle.Eset'i sil dicem ama sildikten sonra bilgisayarda çökebiliyor bazen karantinadan sistem dosyalarını karantinaya alıp almadığından emin ol sonra sil.

İşlemci çok düşük ekran kartı da ramden paylasimli sanırım, o pc kasmadan kolay kolay sro açmaz. Xp kursan da oyunda kasmalar olacaktır. Bu sanırım laptop tarzı birşey değil mi ?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
F

fatihbey02

Guest
Bu mesaj Heartless rumuzlu uyeden alinti yapildi
Heartless demiş ki:
Hacım bilgilerin olabilir ama format şart D'ye yedekleme yap C'yi formatla.Attıktan sonra o bilgisayara virüs programı bile yükleme derim ben boş yere kasar.
Ama istersen AVG veya Microsoft Security Essentials yükleyerek win32 virüslerini silebilirsin ardından ekran kartı driver'ını güncelle.Eset'i sil dicem ama sildikten sonra bilgisayarda çökebiliyor bazen karantinadan sistem dosyalarını karantinaya alıp almadığından emin ol sonra sil.
Eseti çoktan kaldırdım aslında mantıklı geliyor virüs pek önemli değilde peki önerebileceğiniz bir program var mı acaba? Ben Advanced System care 6 ve adwanced windows care 2 kullandım pek işe yaramıyor.
Bilgisayarım Leptop

Üzgünüm ama ucuz yollu başka bir pc edinmelisin 2gb ram 512 ekran kartı ve 2.4ghz üzeri işlemcisi olan bir pc işini görür.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

F

fatihbey02

Guest
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Üzgünüm ama ucuz yollu başka bir pc edinmelisin 2gb ram 512 ekran kartı ve 2.4ghz üzeri işlemcisi olan bir pc işini görür.

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile
Veya Toparlasam Bilgisayarı Olurmu mesala 8 GB Ram 1600 MHz ve 2 GB Ekran Kartı Olsa Olur mu? Uyumluluğunu Nasıl Ayarlaya biliriz!

Sen maksimum butceni yaz. Ben sana uyumlu bilgisayari toplarim.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

F

fatihbey02

Guest
Bu mesaj Clochard rumuzlu uyeden alinti yapildi
Clochard demiş ki:
Sen maksimum butceni yaz. Ben sana uyumlu bilgisayari toplarim.

500-1000 tl arası bulabilirmisin? Veya sadece ram veya ekran Kartı ?

1000liraya 8char açan sistem kurulur. Laptop una ram ekran kartı bulman zor ve pahalı olur. Belkide olmaz.

F

fatihbey02

Guest
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
1000liraya 8char açan sistem kurulur. Laptop una ram ekran kartı bulman zor ve pahalı olur. Belkide olmaz.
Şey 400 Tl'ye 8 GB 1600 MHz Ram Cl9 Gecikmeli Overlock da var Ve 2 GB Ekran Kartı Buldum.Hepsi Sıfır Ve Kutusunda.Garantiside Var.2'si Birbirine uyumlu fakat benim bilgisayara uyumlu mu bilmiyorum ?

F

fatihbey02

Guest
Yukarı Alt