1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bilgisayarım çalışmıyor !!

1. pink3434

pink3434 Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    power tuşuna basaıyorum powerspyliyn fanı azcık çalışıp duruyor pc çalışmıyor sorun nedir sizce poweri dışarı çıkartıp denedim çalışıyor tek başına

2. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63
    fan çalışıp duruyorsa sorun başta var demektir fan devamlı çalışacak önce bunu sağlamalısın bunu hallet dene gel bakalım sorun devam ediyor mu soru:

3. pink3434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok okan abi power sply hiç çalışmıyo dügmeye basında bilgisayar start almıyor

4. DaRKWaTcH

DaRKWaTcH Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yanmış olabilir.Power sply ler iyi birşeyse pc yi yakmak yerine kendini yakarlar.Yakın zamanda bir elektrik kesilmesi veya şehir hattındaki voltaj artışı buna dahildir.Bozulabilir.Yenisini almalısın.Yani taktığın fişte elektrik olduğuna eminsen çalışması lazım.Çalışmıyorsa bozulmuştur.Alternatifi ve tamiri yoktur.Büyük ihtimal yenisini aldığında sorun çözülecek fakat tavsiyem 40 50 lira + bir külfete mal olacak bir power sply alman.Eğer dandik bir şey alırsan bir daha ki sefere bu kadar şanslı olmayabilirsin.Yani kısacası aldığın 20 liralık power sply senin tüm bilgisayarını yakar ama tek sağlam kalan kendisi olur...

5. pink3434

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler yardımın için buldum sorunu anakartı çıkartım arkasındaki tozları temizledim dışarda denedim çalıştı bir güzel tmizledim taktim çalışıyo tşkler

6. Chorus

Chorus   Admin rank8

Beğenilen Mesajlar:
    228
    Ödül Puanları:
    63

ps çalışmıyorsa bir tane net cafeye git oradan arkadaş yap denemelik bir ps al tak dene bakalım çalışacak mı soru: