Haftaiçi evde olamıyorum. Bilgisayarım evde açık oluyor. Bazen silkroad için bilgisayarı kontrol etmem gerekiyor. Auto login ile kasıyor fakat. Patchlerde veya bazı durumlarda bilgisayarımı uzaktan kontrol etmek istiyorum.
Bi arkadaş logmein diye bi site önermiş linki viewtopic.php?f=207&t=124895 . Fakat işime yaramadı.
Yardımcı olursanız sevinirim.
İyi Forumlar...

Birde bunu dene

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz

RapidShare: Easy Filehosting

rdwnx demiş ki:
Birde bunu dene

TeamViewer ile internet üzerinden herhangi iki bilgisayar arasında bağlantı oluşturup, yönetim işlemi yapabilirsiniz. TeamViewer kullanabilmek için sadece iki tarafın da yazılımı kurması yeterli. Sonra kolaylıkla ve herhangi bir firewall vb. ayar yapmadan kolaylıkla karşı bilgisayara ve masaüstüne bağlanabilirsiniz

teşekkürler...
peki bu programın hız veya perfonmans ayarı yok mu? Biraz yavaş

Uza__Lan demiş ki:
rdwnx demiş ki:
Birde bunu dene

teşekkürler...
peki bu programın hız veya perfonmans ayarı yok mu? Biraz yavaş
Malesef. :)

Yukarı Alt