Barzo

ram i 1.25 veya + olsun ekran kartı 512 veya + olsun gerisini sal gitsin :P

ps : işlemci hızı da çok önemli dikkat et derim

Barzo

Eyvallah sağolasın engin bilgilerin için :mrgreen: bilgisayar bölümü okuyorum zaten o konulara dikkat ettim hep ancak burada çok daha bilgililer var bu konularda onlarında görüşlerini almak isterim :muck:

bende yeni bir kasa toplatıyorum .. 2.93 GHz dual core işlemci 2 gb ram 1 gb ekran kartı 320gb hdd kasanın toplam fiyatı 650 tl..

Barzo

almışkene 4 çekirdek alın derim daha uzunca kullanırsınız arada 50-60 TL farkeder.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
toplama bilgisayar mı alacaksınız yoksa hazır sistem mi ? ona göre öneri yapalım ama ben hazır sistem önerisi yapmam yapamam yapmıyorum...

Barzo

extraloob demiş ki:
toplama bilgisayar mı alacaksınız yoksa hazır sistem mi ? ona göre öneri yapalım ama ben hazır sistem önerisi yapmam yapamam yapmıyorum...
Sence nasıl yapayım abi ya kafam çok karışık toplama daha sağlam oluyor diyorlar ama bilemiyorum hazır sistem
olarak verdiğim linktekini düşünüyorum ona bir baksan nasıl diye?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125010426&CS_Category=_SBFAD_56_2&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_DESKTOP_PC56

Whiskey demiş ki:
extraloob demiş ki:
Sence nasıl yapayım abi ya kafam çok karışık toplama daha sağlam oluyor diyorlar ama bilemiyorum hazır sistem
olarak verdiğim linktekini düşünüyorum ona bir baksan nasıl diye?

http://www.teknosa.com/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=125010426&CS_Category=_SBFAD_56_2&CS_Catalog=_BILGISAYAR&T_Category=_DESKTOP_PC56

Bilişim bölümünde okuyorum diyorsun... Bence buradakilere de danışarak toplama bir sistem al... Hem alıştırma olur senin için :P

Advance

extraloob demiş ki:
+adv

bu almayı düşündügün bilgisayar seni götürmez kuzenimde var yazık kullanamıyor kasanı toplama al degil iyide paran var ekran kartını 1 gb ve üstü almaya bak ram 4 hdd 500 üstü olsun anakartında ASUS yada gigabyte seç seni bi 3-5 sene idare edicektir. güç kaynagı olarakta High Power öneririm 450 W civarı ancak alacagın pc ye göre degişir :)

Barzo

bLaster demiş ki:
bu almayı düşündügün bilgisayar seni götürmez kuzenimde var yazık kullanamıyor kasanı toplama al degil iyide paran var ekran kartını 1 gb ve üstü almaya bak ram 4 hdd 500 üstü olsun anakartında ASUS yada gigabyte seç seni bi 3-5 sene idare edicektir. güç kaynagı olarakta High Power öneririm 450 W civarı ancak alacagın pc ye göre degişir :)
Zaten verdiğim linkteki bilgisayarın özellikleri ile nerdeyse aynı gibi söylediklerin :lol: ama dikkate alıyorum tüm yorumları... daha yardım lütfen

Yukarı Alt