Arkadaşlar Şimdi Bilgisayar alıcağım fakat :( bazıları casper kötü diyor bazıları toplama al diyor arkadaşlar sizinde önerilerinizi almak istiyorum Sizce ? hangi bilgisayarı almalıyım ? Bütcem 1300TL Geçmicek sadece kasa alıcam :) yada full paket alıcam

parçalar hakkında pek fazla bilgim yok :/ fakat casper almayı düşünüyordum çoğu kişi casperden memnun kalmasın :(

kesinlikle toplama kasa almanı tavsiye ederim marka alma kerislik olur bide ekran kartın kesinlikle ATİ olmasın NVİDA tavsiye ederim kasanıda Aopen marka kasa al hiç ses seda yok çok gzz kasa+amd işşlemcide alma bence PENTİUM dan Şaşma

Acer Almanı Tavsiye Ederim Daha Bende Geçenlerde Aldım. Fiyatı 1000. (Vatan Computerden Almanı Öneririm)

ACER-M3910

i5-650 İşlemci
4Gb Ram.
ATI Readon HD 5570 up to 2795 MB..

Tavsiye Ederim. :beer:

SONBAHAR demiş ki:
kesinlikle toplama kasa almanı tavsiye ederim marka alma kerislik olur bide ekran kartın kesinlikle ATİ olmasın NVİDA tavsiye ederim kasanıda Aopen marka kasa al hiç ses seda yok çok gzz kasa+amd işşlemcide alma bence PENTİUM dan Şaşma
çok gzzz kasa nedir anlamadım :mrgreen:

eğer toplama alacaksan cooler master kasanın üstüne tanımam.

casper fiyat acısından iyi bi kazk atyr dyeblırım :) aynı özllktekini çok daha ucuza toplarsın :)

Vatan Computere Gitsem Bütcem Şu Kadar Desem . ve Özellikleri Belirtsem bana yardımcı olurlarmı ?

Olurlar. Dediğim Kasa Senin Aradığın Gibi Olsa Gerek. 1100 Tl, İndirimde Yapıyorlar. Babalar Günüdür Vs...

Takımı
Galatasaray
Toplama kasa iyidir ama bilen bir arkadaşınla falan yapmalısın bu işi.Hazır kasalarda hep bir eksiklik olur,görüntü amaçlı işlemciyi önplana çıkarırlar ama ekran kartı kötüdür oyun oynatmaz,işlemci ekran kartı iyidir ram kötüdür o iyidir ps (Power Supply) kötüdür verim alamazsın.Dediğim gibi varsa tanıdığın falan toplama al derim yapacağın işe göre parça seçersiniz.Olmazsa hazır kasada alabilirsin.

anladım . sanırsam vatan computere gidip bütcem 1300TL diyip istediğim bir özellikleri söylicem :) inşallah yardımcı olurlar fakat casper hakkında düşüncelerim tam değil :(

hala devam ediyorsa şuan casper yaz kampanyası yapıyor %25 indirim var. bende casper var hem pc den hem servisinden çok memnunum. o fiyata çok güzel pcler var. bence fazla geç kalmadan casper e gidip bak. şimdiden hayırlı olsun...

Takımı
Galatasaray
cqloss07 demiş ki:
anladım . sanırsam vatan computere gidip bütcem 1300TL diyip istediğim bir özellikleri söylicem :) inşallah yardımcı olurlar fakat casper hakkında düşüncelerim tam değil :(
Evet bu şekildede yapabilirsin.Sana önderdikleri bilgisayarın özelliklerini burayada yazarsan parçalar hakkında birşeyler söyleyebiliriz. :thumbsup:

toplama daha kalıte oluyor aynı paraya bence parcaları bılıyorsan azda arasıtırırsın olur bu iş

parçalar hakkında bilgim 0 :/ uyum konusu söz konusu olmasa alırım . bnm düşüncem 2GB Ekran kartı. 6gb ram .500gb harddisk .3.10-20 ghz hız. asus anakart. böyle bir pc iyi parçalardan olsa kaç sro açar

Yukarı Alt