Yöneticiler, İstanbul'a çağırdıkları Kazım'ın menacerine, “Oyuncuna kulüp bul” derken, teknik direktör Aykut Kocaman, kendisini UEFA listesine almadı

Geçen sezon disiplinsiz davranışları nedeniyle önce kadro dışı bırakılıp, ardından Fransa’nın Toulouse takımına kiralanan Kazım, bulduğu ikinci şansı da kullanamadı. Young Boys ile İsviçre’de oynanan Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme ilk maçının 35. dakikasında gereksiz bir hareketten çift sarıyı görerek oyundan atılan ve takımını 10 kişi bırakan genç oyuncunun bileti kesildi. Teknik direktör Aykut Kocaman’la yaptıkları değerlendirmede, Kazım’ın uslanmayacağına hüküm getiren yöneticiler, genç oyuncunun menacerini İstanbul’a çağırdı. Sarı-Lacivertliler, “Kazım’a kulüp bul. Bu takdirde her türlü kolaylığı göstereceğiz” diyerek, menacere aldıkları kararı iletti. Yönetim cephesinde bunlar yaşanırken, Kazım’a asıl darbe, teknik direktör Aykut Kocaman’dan geldi. Devler Ligi’nde veda etmenin en büyük sebeplerinden biri olarak Kazım’ın takımı 10 kişi bırakmasını gören genç hoca, UEFA’ya bildirilen Avrupa Ligi Play-Off turu listesine kendisini almadı. Kocaman’ın, Kazım’ın yerine, meniskus ameliyatı olduktan sonra yeni yeni takımla çalışmalara başlayan Uğur Boral’ın adını yazması dikkat çekti.

bu oyuncunun geleceği var bana kalırsa tam bir santrol stili yırtıcı kalıptı hava topları iyi ama çok agresif kendini kontrol etmesini bilmiyor kiralık verilebilir ama satılırsa büyük kayıp olur...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
seviyordum kendisini ama çok disiplinsiz hareketleri var TR'de bunu kontrol edebilecek kimse yok, gönderilsin.

Yukarı Alt