1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bildiklerimi paylaşayım

1. profesor

profesor Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Öncelikle merhaba arkadaşlar oyunu bi aydan uzun süredir oynuyorum
    2 hafta olmadan 90 lvl ff glavie car yaptım heuksal fire cold 90 light 30
    çift set garment+pro(ama 89-90 armordu)
    Avantajı neydi?
    Beni öldüren str hatırlamıyorum belki sadece sunlular ama onlar bile pro setteyken yatıramıyolardı ghost spear serisine teşekkür ederim bunn içi :D ne de olsa öldüremicem adamı dönüp duruyodum öldüremeyince pes ediyodu o da :D
    Nukerlere gelince pro set varken ehli bi nuker elbette bni kesiyodu ama sunsuz nukerler garment set varken yatıramadılar 2 kişi hariç oOPunisherOo(3 kere) bi de merik(2 kere) yatırdı ama merikte sun kıyafet vardı floo... adılı bi elemannki kendi setini takınca da yatıramadı
    Bladeden konuşmucam bile sun olsa bile bi idaasının olmadıını düşünüyom :D (tek bi ihtimalle güzel olurdu sun olcak ve her vurusu crit gelcek :D )
    Bow carlara gelince nerdeyse hiç pvp yapmadım onlarla ama SupernaturaLla yaptık kesemedik birbirimizi bi critte 19k vurdu ama kesemedi isro olsa bowdan vazgecmem ama burda bow skillerinn hiçbi avantajı yok stun ya da knockback sadece crit ama o da yetmiyo
    Dezavantajı neydi?
    En başta skillerden kaynaklanan sorun var ama bu sjsrodan kaynaklı strler birbirini kesemiyo.
    Nukerler snowsuz(bi de snow olsa ne olurlardı bilmiyom).
    Bi de ADALETSİZLİİK var oyunda adamda sun var sana 16k vuruyo en ii 4. vurusunda yatıyosun bi de adamları yatıramıyosun her yerde gecerli bu parayı veren düdüü çalar anlıcanız

Bana kalırsa yapılabilecek en ii car paranız varsa full sun full int s/s nuker ama yok fakirim diyosanız 5:1 hybrid nuker spear+pro set hp 17kya yaklaşıyor bnm nukere en fazla vurduum 13k o da crit bn ona normal solu spearda 3.5k+4k ve ghostta 6.5k vuruyorken o bana 5.5k+5.5k+9k vuruyor +nukeleri var ama kullananlar sadece ghost spear geri ittirdikte sonra kullanırlar o da ii bi nuker iiçin 12k+ oluyo
    Favorim 5:1 hybrid nuker heuksal fire light 90 cold acmayın bile
    defans ve damageler hakkında da şöle bişi var herşey setinin +5 olmasına bakmıyo önemli olan chesht legs ve head da max +yı yakalamak dierlerinin defans etkisi baya az oluyo
    bi de varsın setin +3 olsun ama 89 necklare ve +5 veya üstü takıların olsun +6 setli adamdan daa az damage alırsın adamın takıları dandikse (oyunun deişik bi olayı) yani herşey karakter menusunde yazan phy mag defans deerlerine bakmıyo

hmm bi de çok önemli bu sadece taktik normal auto potion kullanmayın hem ne kadar hızlı bil bassa skillerinizi yavaşlatır ve az basar bottan girin onnkini kullanın süreyi kısaltın farkı görün

:oldie: son kez söylüyorum str yatmaz tamam ama yatırmıyo da spear hybrid :headbang:

oyunda para kasmak için de şöle bi olay var sadece 300 silk alın pet alın geri kalanla global reserve felan alın bol bol kullanın artıyo merak etmeyn onları da ucuz fiyattan bile olsa satın 9 degree tabletler düşmeye başladıında str int stamina ve challenge tabletlerini saklayın cıkan itemler dandikse hep kırdırın luck cıkıyo baya ve elementler tabletleri stone cevirin elementleri de önce dwde 4 degree silah bozarak 3-4 degree elde edin sonra 6-7 degree chets bozdurun 60m harcamadan hepsinden 4000-5000e ulasırsınız stonelarınızı satın
    (ben şanssız adamım)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    siz de bnm gibiyseniz KESİNLİKLE satın :D

2. ProfessionalStyLe

ProfessionalStyLe Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci