Bu gençleri ilk izlediğimde pek beğenmedim,sinirlendim.Çünkü ilk kareografileri çalıntıydı.Fakat daha sonra birazda olsa yaratıcılıklarını ortaya koydular ve güzel kareografi çıkardılar.Bilal Göregen mi Bilal&Uğur mu diye sorulsa,bunlara karşın yinede bu 2liyi seçerdim. 8)

Bilal göregenin finale cıkması bile hataydı bana göre.Türk halkı acımayı cok seviyor o sayede finale cıkıp 2. lige kadar yükseldi o adam...

hakan akdogan yada kiss of steps cıksaydı bilal ve ugurun yanında daha heyecanlı olacakdı...

Takımı
Galatasaray
Bilal yarı finale bile çıkmamalıydı ... Çok tepki alacakları için tamam dediler yahu finalde herkes süperdi bilal dışında

Takımı
Besiktas
Bu yarışma bir YETENEK yarışması Bilal Göregen engelli olduğundan buralara kadar geldi diye düşünüyorum, finalde Kağan Bağbay ve Uğur&Bilal olmalıydı. :rolleyes1:

Crisis demiş ki:
Bilal göregenin finale cıkması bile hataydı bana göre.Türk halkı acımayı cok seviyor o sayede finale cıkıp 2. lige kadar yükseldi o adam...
O adam kör olmasaydı o darbukayı söylerken çalamazdı :wink1: Söylerken çalmak imkansız gibi birşey. Görme engelliler duyularını geliştirmek zorunda olduklarından aynı anda birden fazla şeye odaklanabiliyorlar. Ya anlatamadım ama, bilal göregenin yaptığı çok zor birşey normalde.

Mike Shinoda demiş ki:
Crisis demiş ki:
O adam kör olmasaydı o darbukayı söylerken çalamazdı :wink1: Söylerken çalmak imkansız gibi birşey. Görme engelliler duyularını geliştirmek zorunda olduklarından aynı anda birden fazla şeye odaklanabiliyorlar. Ya anlatamadım ama, bilal göregenin yaptığı çok zor birşey normalde.
Ben öyle düsünmüyorum.Adam belki görme engelli olabilir ama darbuka calarak sarkı söylemesi bir yetenek degilki? darbukayı bacagının arasına koyuyor böylelikle nerde oldugunu biliyor.Sarkıyıda agzıyla söylüyor zaten.Sadece hislerini kullanarak darbukaya vuruyor baska bir özelligi yok bana göre o adamın.Emre Büyüktuna tam 8 top döndürdü havada,kim yapabilirki? Bilalin darbukasından daha iyiydi o cocugun showu...

Yukarı Alt