1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bıktım artık bu Srobot tan

1. oprax

oprax Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar bu Srobot yuzunden artik sinir krizleri gecirmeye basladim.Ilk basladigimda crack li kullaniyodum ve cok dc yiyordum parali al dediler aldim fakat hala dc ve sorun devam ediyor.Durup dururken oyundan atiyor hata cozumlerine baktim fakat nafile hic biri ise yaramiyor Islemcim Vista ve Nod32 kullaniyorum bununla bir alakasi olabilir mi oyunda durup dururken birden atiyor.Directx SDK yi da yukledim bugn 318 mb onu da kurdum ekran kartimda poblem olabilri felan die ama nafile hala ayni dert ve birsey daha sormak istiyorum benim bu pc laptop ve ben silkroad a girince renk gidiyor birden karanlik oluyor ve guc kablosunu takip cikarinca renk duzleiyor ama 10 dk sonra tekrar gidiyor lutfen yardim pls

2. MrLegenD

MrLegenD Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    masaüstüne atma sorunu bnde de war. bnde çıldırmak üzereyim Crying or Very sad

3. countdown

countdown Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadasım snn sorunun botla ilgili deil Wink nerden Anladın diyecek olursan bnm arkadas ta vista kullanıor ve çocuk bot da kullanmıo elle kasıo aynı sorun onda da var onun söylediğine göre sorunun çözümü silkroad ile vistayı çakıştırmayan bişi yüklemekmiş ama ne ... Biz daha bulamadık bulan arkadas olursa buradan takip etcem yazarsa sevinirim iYi FoRuMLaRRrRrRrR ! :lol:

4. Torquel

Torquel Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Vistanin isletim sistemi daha cok boleeeeee.İs adamı tarvi.Xp daha ferah.

5. Nebula

Nebula Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Vista alan bir arkadaşım oyun oynayamıyordu bu nedenle araştırdı ve vista da oyun için bi takım fixler kurulduğunu öğrendi.Yaptı da ama vista yerine xp lullandı sonraları

6. Xanthos

Xanthos Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Zir.Müh.