1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

BIKTIK ARTIK BU SERVERLARDAN(İste Yeni sistem)

1. xprenc

xprenc Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Web Sitemiz: x
    <
    Client İndirme Linki: x
    <
    Facebook Sayfamız: x
    <
    Cap: 120
    <
    Exp Oranı: x
    <
    SP Oranı: x
    <
    Drop Oranı: x
    <
    İtem Satışı: Yok
    <
    Free Silk: Var
    <
    Serverımız Hakkında:
    <
    ---Beyler Konuyu yanlış yerde biliyorum ama bunu herkes görsün---

Beyler açılan serverların hepsi diğerinin kopyası gibi.Her serverda unique unique unique unique.......
    Ya ne unique miş be. unique Kesince eline ne geçiyo yapmayın ya oyunun amacı bu değil.

Oyunun amacı kervan cekmek -soymak -Korumak Puanlar bunlara göre verilmeli.
    Unique kesince değil trader-hunter-thief lik yapınca puan alınması lazım.Ödüller bu joblarda birinci olanlara verilmeli.
    Unique King yerine adamların isimlerinin yanında - job neyse (Trader King-Thief King-Hunter King) felan yazması lazım.

Uniquelerden düsen özel coinsler jobslardan kazanılmalıki oyun anlam kazansın(örneğin 100 job exp'inde bir 1 jobs coins gelsin bu coinslerlede sun itemler(5 degree item 10 coins -- 12 degree 120 coins gibi) alınsın adamlar bütün gün traderlik yaparlar.Thieflerde onları izler oyuna eğlence gelir).
    Pk nın tadı çıksın.Jobs Guildleri kurulsun.

Bırakın 20lvl canavarı olan Tiger Girl' i 30 lvl ezikler kessin 120 lvl admın ne isi var orda.Neymis puanmıs.Uniqueleri lvl kasmaya çalısan ezikler kessin.
    Oyuncular itemlerini jobs yaparak karşılasın.
    Unique lerden ne avantaj sağlanıyosa jobs lardan sağlanmalı.

Dediğim tarzda bir oyun kurulursa Eminim o oyun en cok oynanan private server olacaktır.
    Silkroad Private Server Kuracak olsunlar bunu bilsin == Bırakın artık su Unique saçmalığını Silkroadın amacı bu değil.

(Bide free silk ve Sp vermeyen serverlarda var onlara ayrı değinmek lazım.Ben private serverda itemleri elimle toplıcaksam gercek Silkroad oynarım daha iyi.)
    <<
    Server Resimleri:
    <
    <<

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Ekim 2015
  2. kralles

kralles Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Free silk ile sp ye katılıyorum ama item toplama bence doğru ama coins ile olacak değil bu. Para ile yaparsın kolaylık olosun diye. Mesela +7 13 dg item 800 m gibi olsa daha mantıklı oyunu daha fazla oynayan daha fazla iyi olur gibisinden. Ama gidipte coin koyup veya para ile almak saçma 15 g +5 de 1000 m gold olur zevki çıkar. Bunlardan hariç hepsine katılıyorum.

3. xprenc

xprenc Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu mesaj kralles rumuzlu uyeden alinti yapildi
    Coins sistemini örnek verdim mesela adam 15dg +5 sun alıcaksa kolay alınmıcak traderlik(veya job neyse) seviyesi çok yüksek olması gerekecek.Atıyorumm 20 lvl devesiyle 5 yıldız mal cekip sattığında 20 job coins veriyosa 15g +5 sun item 1000,1500 coins olcak adam aldıktan sonra ister satar ister giyer herkes lvline göre item alıcak.

Job coinsle alıcak.Satıcağı fiyatı adam kendi belirlicek.
    Traderlikten(thief-hunter) sadece Job coins gelmicek parada gelicek.Traderlik(thief-hunter) expisi arttıkca Job coins gelicek.

4. kanka

kanka Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    asıl bıktıran o coin sistem sox droplar mooblardan elde edilmeli sronun özünde bu vardı.. orjinale yakın serverlar dahada keyifli olmakta..

5. xprenc

xprenc Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Coins yada farklı bi sistem.Jobs'lar ön plana getirilmediği sürece oyun amacsız olucak.
    Knight Online neden sizce bukadar tutuluyor? İtemini kastığın gibi sürekli pk yapıyosun canında sıkılmıyo.Silkroadta nabıyon bütündün unique kesiyon.
    Jobs ların bir sekilde önplana getirmeleri lazım.Coins yada farklı bi sistemle.

6. xprenc

xprenc Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu sabite alınsın lütfen.Yeni private server açıcak olanlar görsünler buna göre bir sistem geliştirsinler.Konu başlığınıda değistririz.Örneğin(Yeni private server açacaklar okusun) gibi.