sizce BiCHEON-FiRE-LiGHTNiNG mi yoksa BiCHEON-FiRE-COLD mu:?: hem kasmak için hem pvp için...

Bicheon-fire-cold yada bicheon-fire-force bu 2 build en iyileridir ama kasılmak için light fire bicheon daha hızlı ama tavsiye etmem.

exotic demiş ki:
Bicheon-fire-cold yada bicheon-fire-force bu 2 build en iyileridir ama kasılmak için light fire bicheon daha hızlı ama tavsiye etmem.
öncelikle saol :lol:
aslında ben cold fire açıp çift imbue tarzında gitmek istiodum ama hızlı kasılmak için de light gerekio..
neden bicheon fire light ı tavsiye etmiosun tam olarak açıklayabilirmisin :?: :?:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
light devri bitti kuzum ortada birşey bu yüzden pek getirisi yok ancak full ss int charlar fire-cold-light açmalı gerisi açmamalı.

extraloob demiş ki:
light devri bitti kuzum ortada birşey bu yüzden pek getirisi yok ancak full ss int charlar fire-cold-light açmalı gerisi açmamalı.
şimdi başka bi char açmaya karar werdim... nuker aççam bicheon-cold-lightning.
sizce full int mi gider 5/1 mi 7/1 mi?
birde çift imbue mu açmalıyım?

loqqin demiş ki:
extraloob demiş ki:
şimdi başka bi char açmaya karar werdim... nuker aççam bicheon-cold-lightning.
sizce full int mi gider 5/1 mi 7/1 mi?
birde çift imbue mu açmalıyım?
fire bitcheon force şuan tavsiyem çünki tank olmak nereye kadar gün gelio cleric wizardı bile yatıramıosun :P

Yukarı Alt