Arkadaşlar skillerimi : Bicheon 73 , Cold 67 , Light 90 , Fire 70 bu şekilde yaparsam sizce nasıl olur ?

bicheon 73 : nedeni 73te açılan combo

cold 67 : nedeni snowu shield , zaten snow shield yüksekken full nukeyle çalıştığım için uzun süren pvplerde mp yetersiz kalıyordu..

light 90 : nedeni 88de uplanan mag damage arttırıcı ve 90da açılan nuke ayrıca el yakmasıda elektrik olacak...

fire 70 : mag. defansım eksik kalmasın diye fire 70 ayrıca sekmeyen nukeler bulunduğu için demon shaitanda avantaj sağlıyor...

Yorumlarınızı bekliyorum...

guzel bır yapılandırma olabılır ama cold 90 olmadan snow shıld cokta fazla ısıne yaramaz en az %50 damege absortation gereklı bır pure ınt nuker chara bana gore bnm sana tavsıyem fire azaltım cold uplaman :thumbsup:

SKYWALKER demiş ki:
guzel bır yapılandırma olabılır ama cold 90 olmadan snow shıld cokta fazla ısıne yaramaz en az %50 damege absortation gereklı bır pure ınt nuker chara bana gore bnm sana tavsıyem fire azaltım cold uplaman :thumbsup:
aynen bu tavsiyeni okumadan önce bende buna karar verdim...

fireyi biraz daha düşürecem coldu 80e getirecem. fire 57 olacak bicheon 73 light 90

yani : cold 80 , light 90 , fire 57 , bicheon 73 baktım buda güzel olmadı klasik yapılandırmaya geçecem cold light bicheon 90 , fire 30...

Yukarı Alt