1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bi yerde hatam var.

1. combomax

combomax Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar tam bir asosyal oldum. Sanal alemde dostluk arkadaşlıktan kardeşlikten öte insanlarla ilişkilerim vardı. 1 ay önce derslerim sebebiyle net kesilince çoğunla bağlantım kesildi veya çok azaldı kendimi boşlukta hissediyorum. Çünkü real hayatta çok zor dostluk kuruyorum çok samimi arkadaşlarım var ama çok az 2-3 tane ama düşman olduğum onlarcası var hiç ortama giremiyorum insanlara nası davranıcağı mı bilemiyorum diyorum bundan sonra hep insanları kırmadan onların hoşuna gidecek şekilde konuşayim ortama gireyim ama olmuyor her seferinde bi yerden patlak veriyor sonuç gene aynı 1 aydır hayattan soğudum kısacası herkesle anlaşan biri olmak istiyorum ama napsam ne yapsam olmuyor.Önceden de böyleydi ama sanal alemdeki dostluklarım bunu o kadar hissetirmiyordu Sorun nerede?(Psikoloğa git felan demeyin son çare olarak gidicem elbet ama kendim çözmeyi istiyorum)
    Ps:(Telefondan giriyorum internette)

2. B7B

B7B Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Okul Kitap Ders
    Her insan ile yakın olamazsın, örneği her insan sevgili olmak istemezsin ; dostuda böyle düşün milyonlarca insan vardır ama en fazla 10 dostun olabilir doğru ortam doğru insanlar bro zaman her şeyi çözer :kalp:

3. combomax

combomax Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doğruda problem doğru insanın olmaması değil problem bnde ya bütün okulla düşman olunurmu

4. Kitty

Kitty   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Eğer dediğin gibi gercekten asosyal bi insansan,bu kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayan,kendi halinde bi insan olman lazım :) Ama nasılsa çok düşman kazanmışsın.Her insan sorunlu olacak değil ya,bence biraz kendinde aramalısın sorunu (;

5. Lordzek

Lordzek Buralıyım psuser paparazzi rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğrenci
    Hiçbir insan 4/4'lük değildir seninde açığın bu, sen onu kapatmaya bak.Yaşın eğer 18+ ise dışarı çık insanlarla tanışırsın zaten bir şekilde üni. dışından yada mahalle dışından vs. arkadaş bul kendine , illa tek bir arkadaş grubunda olma gibi bir zorunluluk yok.

6. B7B

B7B Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Okul Kitap Ders
    Bro şimdi asosyalim vs diyosun sana bir örnek vericeğim, bizim sınıfta ... diye bir çocuk var adamın silgisini alıyorum bir şey silmek için pinti adam silgisi biter diye korkuyo vermiyo, silgi dediğin nedir daha yarısı gelmeden kaybolan gereç sonuçta adam cimrilikten ölüyo resmen şimdi böyle bir tip isen veya böyle bir açığın varsa kapa bunları yoksa yalnız kalırsın :P

7. Mojito

Mojito   olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kendin ol yeter... Gerisi Teferruat...

8. Whisk

Whisk Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu devirde istediğin dostu bulman imkansız zaten. Sana önerim herkese karşı iyi davran ve sabırlı ol. Gerisi gelir.

9. Mr Perfect

Mr Perfect Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bendede o sorun var ama hayatımdan memnunun gerci senin netten miş arkadaşların
    5 tane ARKADAŞım var yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez klübemiz var hafta sonları oraya gideriz akarız 5 erkek biraz tuhaf gelebilir ama hoş olur uzun lafın kısası az olsun iyi olsun cok arkadaş iyi değildir.

10. Barzo

Barzo   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    38
    asosyalim demişsin o halde çık gez dolaş bırak interneti ne kadar çok insan tanırsan o kadar iyileşme gösterirsin başka bi tavsiyesi yok bundan başka

11. Afgan

Afgan Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Katılıyorum iyi yazmışsın ve iyi bir örnek olmuş. :rolleyes1: