Arkadaşlar elimde Nova +5 +6 İtemler var weapon adv için kırıcam fakat bi arkadaşım artık adv cıkmıyor dedi bilgisi olan varmı 12 Dg adv Kalkmış galba

_Kriptex_

Tanınıyorum
Ne yapmak istiyorsun tam olarak anlamadım, 11dg nova item clean olsa bile A Class adv çıkar 10dg den adv çıkıyor 11dg den çıkmıyor diye birşey yok

Kriptex insanları yanıltma adam nova+6yı kırsa hiçbişey elde etmese çok mu mutlu olacaksın? 11d itemlerden adv çıkmıyor artık. Çıksaydı 10d itemlere blue basmak için stone aramazdım yana yana...

_Kriptex_

Tanınıyorum
UnDeFeateD demiş ki:
Kriptex insanları yanıltma adam nova+6yı kırsa hiçbişey elde etmese çok mu mutlu olacaksın? 11d itemlerden adv çıkmıyor artık. Çıksaydı 10d itemlere blue basmak için stone aramazdım yana yana...
Ben doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yazdım öleymiş ve gelen yeniliklerle değişmiş haberim yoktu kimseye zarar verme niyetinde değilim

Kriptex35 demiş ki:
UnDeFeateD demiş ki:
Ben doğru olduğunu düşündüğüm şeyi yazdım öleymiş ve gelen yeniliklerle değişmiş haberim yoktu kimseye zarar verme niyetinde değilim

Eksiklikler , hatalar yanlış bilgiler olabilir. :roll:

Server
Troya
Takımı
Galatasaray
iLk mesajda söyLEdigim gibi 11dg ADV cıkcagını hiç bekLemeyin biLdigimiz varda buraya yazdık xD

11 dg itemlerimi kırınca adv alamayız 11dg adv için 10dg item kırmamız lazım :)

Yukarı Alt