Barzo

Şimdi Ben Ksronun Setup unu Buldum İndiriyorum Ama Hesabını Nasıl Alcam Onu Bilmiyorum Dolastım Dolastım Ama Bulamadım Normalde Cok Takılırım Buraya Ama Cvp Yazmam Yaklasık 1 Yıldır BUralıyım :lol: Cvplarınızı Bekliyorum!!

kardes bak hesab almak cok zor cünkü elinde orjinal kore pasaportu olmasi lazim baska türlü yapamiyorsun

belki sansin olur pasport generator bulursun

kisacasi anlatiyim ne demek

bir motor kendi kendine kore pasaport nummarasi yapiyor...

hadi sana kolay gelsin .:lol::D:D:D:D

baska sorun varsa yaz ben buralardayim Wink

Barzo

Sen Bana Kayıt Olmam İçin Ne Gerekiyorsa Anlat Kardes Bunu Kesin Öğrenmem Lazım :lol: Şimdiden Thx

Barzo

ben indirdim ksroyu siz bana link versenizde olur ya da anlatırsanız!!

Barzo

saol dostum ama bu linke ben daha öncedende baktım kırık bu saol yinede ben cvp bekliyorum !! Rolling Eyes (bu arada profilime nasıl resim ve imza eklicem onuda sölermisiniz :lol: )

kardes ben sana söyliyim bende denedim ksro yu ama mecbur elinde kore pasaportu olmasi lazim baska türlü birse yapamasin Sad(((((((((

BEN SİLKROAD EUROPEN İ İNDİREMEDİM ARKADAŞTAN ALDIM İNDİREMEYENLER ARKADAŞLARINDAN ALSINLAR VEYA PARAYI BASIP ALSINLAR

detective detective detective detective

Barzo

0x66 demiş ki:
kardes ben sana söyliyim bende denedim ksro yu ama mecbur elinde kore pasaportu olmasi lazim baska türlü birse yapamasin Sad(((((((((
peki nerden alabiilriz bu passwordu ? bi bilgin varmı ? Neutral

ajan1249 demiş ki:
0x66 demiş ki:
iyi bir soru ama malesef bilmiyom bende ... bir site gördüm kore pasaport generator diye ama bilmiyom olur mu eger siteyi
bulursam en yakin zamanda yazarim ....

Barzo

0x66 demiş ki:
ajan1249 demiş ki:
0x66 demiş ki:
iyi bir soru ama malesef bilmiyom bende ... bir site gördüm kore pasaport generator diye ama bilmiyom olur mu eger siteyi
bulursam en yakin zamanda yazarim ....
Ok Dört Gözle Bekliyorum :mrgreen: popcorn

hehehehe bendede uyelik var ancak client yok ^^
birisi hediye etmişti id ve pw yi ancak gizli soru cvpları fln yok ayrıca bi forumda bub açıklaması var tam 60 sayfa Shocked :mrgreen:
baya zor çok emek istiyo

Yukarı Alt