Böyle bebekçe videolarla anca egolarını tatmin ederler.Kimin kaşınıp kimin dayadığı geçen gün görüldü ^^ Dayamak sözcüğü yanlış anlaşılmasın :)

__ScorPioN__ demiş ki:
Böyle bebekçe videolarla anca egolarını tatmin ederler.Kimin kaşınıp kimin dayadığı geçen gün görüldü ^^ Dayamak sözcüğü yanlış anlaşılmasın :)
Ya ne demis orada; Fenerliler yorum yapmasin lutfen. Tartisma cikacagi cok belli. Karisma iste lutfen. :wink1:

Video suppo. :muck: :twisted:

Nasıl yani bize hakaret edilecek ve de biz yorum yapmıyacaz öyle saçma şeymi olur.Resmen hakaret içerikli,belli bir gruba karşı saygısızlık ifade eden bir video bu.Kaldırılmasını talep ediyorum

HeYeCaN_YoK demiş ki:
Nasıl yani bize hakaret edilecek ve de biz yorum yapmıyacaz öyle saçma şeymi olur.Resmen hakaret içerikli,belli bir gruba karşı saygısızlık ifade eden bir video bu.Kaldırılmasını talep ediyorum

HeYeCaN_YoK demiş ki:

Güzel düşünülmüş.Ama her maçtan sonrada bu yapılmaz ama.Biz yeşil sahalarda yendikçe siz net aleminde çabalıyorsunuz.

Yukarı Alt