1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Bi düşünün!

1. Quater

Quater Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yılbaşında baktımda herkez yılbaşını batılıların tarzında kutladı.Ben kutlamalarına bişey demiyorum fakat İsrail'in müslüman kardeşlerimize yaptıklarından sonra nasıl kutladılar hayret ettim bügün filistine ondan diğer müslüman ülkelere ve TÜRKİYE'ye azcık uyanalım.Bu böyle gitmez.Kardeşlerimize yardım edelim.Ne kadar şerefsiz insanlar ambulansı bile vuruyolar hiç mi içiniz cız etmio.Ben onlar için bişilar yapmak istiyorum ve en basitinden onların ürünlerini satın almıyorum!!sizde almayın lütfen

ACE - ALDAYS - ALGİDA - ALO - ALORKO - ARİEL - AXE - BALLERİNA - BARCLAY - BIBO - BLENDAX - BRUT - CALVE -CAPPY - CARREFOUR - CARTEDOR - CARUSUN - CHESTERFIELD - CIF -CLEAR - CNN - COCACOLA - CORNETTO - DANONE -DISNEY - DOMESTOS - DOVE - DUNHILL - ELİDOR - FANTA - FEBREZE - HR ORGINS - IBM - IMPULSE - IPANA - JACOBS - JOHNMON - KENT - KITKAT - KIWI - KLEENEX - KNORR -KOMİLİ - KOROPLAST - KRAFT - LEGGS -LEVER - LİPTON -LM - LOREAL - LUX - MAGGI - MAGNUM - MARLBORO -MAX - MAXWELL - MC DONALDS - MILKA - MİS - NESCAFE - NESQUIK - NESTLE - NOKIA - OLD SPANAC - OMO - ORGANİCS - ORKID - PALLMALL - PANTENE - PARLIAMENT -PRIMA - PRINGLES - PROFILO - REJOICE - REXONA - RİNSO - SALEM - SANA -SARALLE - SCHWEPPES - SENSUN - SİGNAL - SOLERO -SPRITE - SUAVE -TANG - TIMOTE - TURKUAZ -UNIPRO -VAKKO - VARTA - VİECNETTA - VİM - WINSTON -YUMOŞ

2. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
    Bunları Biz Düşünsekte Elimizden Birşey Gelmez , En Fazla Senın Dedıgın Gıbı Urunlerını Almayız...Şu Senin Düşündüklerini Başımızdakiler Düşünmeli :roll:

3. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tamam ozaman çıkalım karşılarına İsrail'in, durdurun savaşı diyelim,bakalım kim bizi dinleyecek.başımıza ne geliyorsa acıma duygumuzdan geliyor.tarihte örnekleri çok,Osmanlı Osmanlıdan yardım isteyen her devletin yanına gitti,tabiki zaferler aldı fakat o kurtardığı ülkeler,yarın gelip başına bela oldu.demek istediğim sen onun ürününü almayarak,ona bir zarar veremessin :popcorn: Dünyada kaç milyar insan var,hadi bakalım duyur sesini duyurabildiğin kadar :thumbsup:

4. Akuji

Akuji Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    senin dediğinle ne alakası var WindTalker herşeye seyircimi kalacağız insaniyetimiz konuşturmayacakmıyız?
    Biz bunlara yardım etmeyelim yarın başımıza bela olurmu diyeceğiz?
    ürünlerini almayarak bişey olmayacağını biliyoruz bizim anlatmak istediğimiz ürünlerini almayarak tepkimizi göstermek yaptıklarının yanlış olduğunu anlatmak...
    bizde biliyoruz bir devletin 4-5 firması batınca yok olmıyacağını...
    herşeye seyirci kalırsak birgün ilk11de olan biz olabiriz.
    bu çokta uzak bi tarihte yaşanmıyacak...

5. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    buyur sahne senin,bu işleri bukadar kolaymı sanıyorsunuz anlamıyorumki.bizim devlet büyüklerimiz uyurken biz uyanık kalsak ne olur? yazdığımı yanlış yerlere çekmeyin,orada belirtmek istediğim,100 kişi yakınır bu duruma,10 kişi faaliyet gösterir.yurdum insanı böyle durumlarda daha çok sessiz kalma hakkını kullanır. :wink1:

6. Akuji

Akuji Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşeyi devletten beklememek lazım...
    onları oraya biz getirdik senin benim oylarımla oralara geldiler..
    sen çıkıp yurdunda polise karşı çıkarak mitinglerde slogan atarak birşeyler açıklamaya çalışırsan devlet o zaman seni susturur
    ama sen insani bir dille başında olanlara biz sessiz kalmak istemiyoruz bu olaylarda israile karşıyız tepkimizi belirtmek istiyoruz dediğin zaman herşey değişir
    o zaman eleştirmenlerin olmaz arkanda bi devlet olur.

7. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ozaman.hadi bitirelim savaşı.

8. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu Gitgide Politikleşıyor :roll:

Ayrıca wT'ye Katılıyorum ; Osmanlıda Yardım Ettıgı Cok Devletten Sonra Kazık Yedı..Ama Bunun Icın Fılıstıne Yardım Etmeyelım Demıyorum...Tabiiki Etmemız Lazım Lakin Öyle Hemen Ortaya Atılıp Kahramanlık Gostermenın Bır Alemı Yok Halifelik Eskıde Kaldı :wink1:

9. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konu siyasete girdiğinde konuyu uzun yolculuğa çıkartırım :) kimsenin adı geçmiyor 8)

10. Akuji

Akuji Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağız sende beyin sende yürek sende istersen herşeyi yaparsın..
    (eğer konunun fazla uzadığını düşünüyorsan konuyu kapatırım.alınma gücenmede olmaz) :wink1:

11. Windy

Windy   rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım burada sadece konuşuyoruz :beer: bir tartışma ortamı yaratmadık.alınma gücenmeye ne gerek var. düşünceler farklıdır sonuçta 8)

12. Fre3sTyLe

Fre3sTyLe Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:thumbsup:

13. Che Guevara

Che Guevara Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdığın markalara bakar mısın daha çok var Türkiye'deki en kaliteli ürünler bunlar ve birçoğu da israilin değil Amerikanın.

Şair doğru söylemiş

Türkiye Amerika'nın yarı sömürgesidir

Nazım Hikmet Ran

14. Quater

Quater Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    WTçok yanlış düşünüyosun insanlar istediği zaman neler yapabiliyor sen herşeyi devletten bekliyorsun illa bi sürünün yürümesi için çobanın olmasımı lazım

15. TitusPullo

TitusPullo Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu adamlar dedelerinin yaptığı hataların acısını çekiyor şimdi, zamanında osmanlıya ihanet ettiler, gittiler ingilizlere yalakalık yaptılar orada israil devleti kurdurdular. Daha şunun şurasında kaç yıllık devlet israil ama gelin görün ki hiç bir arap ülkesi kınayamıyor hepsi aciz. Neden?, e israilden korkuyorlar. Zamanında arapların hepsi osmanlıya ihanet etmenin acısını çekiyor şimdi.

İsrail'de toprak bütünlüğünü sağlamak için filistine savaş açtı neden-2 ? Hizbullah, bu örgüt israil askerlerinin canını çok yaktı zamanında. Duygusal değilde politik baksanız israil %60 haklı lakin %40lık büyük bir oranda da haksız çünkü savaş ve insanlık suçu işliyor.

16. Quater

Quater Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İsrail savaşın sebebi olarak hizbullahın yaptıklarını değil de 3 tane 200 m menzilli roketi savaşın kaynağı gösteriyor bence haksızlar