1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

bi crossbow actımda sorunum var biraz

1. Hitman 4

Hitman 4 Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    beyler ben hep chinis char kastım şuana kadar gerçi kastımda denemez bot kastı şimdi eu char acam dedim ilk wizard actım yok hoşuma gitmedi sonra yeni bir char actım dagger yaptım lvl 24 e kadar sonra baktım yawaş koşuo sıkıldım crossbow skillerini açtım dagger a da vermedim bidaha şimdi crossbow lvl im 34 bende 34 üm baktım yan skill olarak celeric acam dedim lvl 24 e kadar getirdim sadece ress le bide etrafımda dönen kalkan i açtım şimdi sorun şu celeric i devam ettiremmi yoksa bard a mı geçem charı botla kasacam hangisi daha ii olur bide bard a nasıl geçerim cleric lvl 24 deyken ?????

2. CaN_KsK

CaN_KsK Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mod.
    Dagger İn Felsefesi 40 Lwlda Baslar
    40 Lwle Kadar Pek Bise Yapamassın

Crosbowa Devam Et
    Yan Skill Olarakda Cleric Dursun Derim

3. CapsLock

CapsLock Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    +1907

4. TripMaster

TripMaster Öğreniyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bak sana bazı farkları yazayım belki yardımcı olurum

cleric şeçersen olucaklar:
    -8 li partylerde rog lara iş düşmez 3 anahtar class var wizard cleric warior kısaca pt lerde kolay yer bulursun
    -giantları fazla hasar almadan kesersin(bless)
    -fazla yatmassın ve hp pot fazla harcamassın para kolay birikir(recovery division)
    -unique lerde yatan adamları 100k ya yada ne bileyim baska paraya resleyebilirsin(resscure)
    -pvp de diğer charlara üstünlük daha kolay sağlarsın(bless+recovery division)

bard seçersen eğer:
    -bota koyucam diyorsun tek basına hızlı koşma ile daha hızlı kasarsın(moving march)
    -yine bota koyucam diyorsun aktif yaratıklar vuramaz ölmeden hemen kasarsın(noise)

aklıma başka birşey gelmiyor..

benden sana tavsiyeler:
    -eğer dagger isen cleric acmanı tavsiye ediyorum daggerın coğu skilli combo olduğu için yaratıkların her biri dagger charlara kesin 1 kere vuruyor.Eğer 20 deki skilli bastıysan hele senin hp nin 5 de biri kadar vurur.Recovery division ile bu sorundan kurtulabilirsin..
    -xbow isen curset hearth toplamaya başla hemen çünkü 70 den sonra hep sniperlarda kasıcaksın dolayısıyla orda noise gerek olmuyacak hızlı gitmeyide npc den hallederbilirsin.70 lvl olana kadar barddan yararlanıyoruz.60 dan yukarı cekmiyoruz bardı 70 olunca bardı kapatık clerice dönüyoruz..

bunlarda benim deneyimlerim ama elle kasıcaksan cleric olucaksın..

5. Mighty

Mighty Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Seri Katil
    Eu charların önemli skilleri ilerki lvllarda açılıyor .Madem dagger ve xbow arasında kaldın sp farm yap ikisini birden ac.Stealth skilini güvenmenin bir anlamı yok.Çünkü pk2 ile hepsi hikaye oldu.Henuz mastery 24 te tabiki fazla skill olmaz sen kas farmını yap ondan sonra iyi skiller açılacaktır.

ayrıca başlıgınıda ufalt.