:?!!! Yaw bende de aynı hata var bilen birisi bi mesaj yazsa ne güzel olurdu bayram bayram... headbang2ft9

bannedddd

Buralıyım
Aynen bende de bu hata var arkadaşlar lütfen bilen birisi bizi aydınlatsın.

Morwena

Buralıyım
Şimdi beyler İlk önce D: nin içinde kurulu olan silkroad ın içine bot klasörü açıyoruz ...
İçine güncel bot clientini kuruyoruz ...
Sonra parmaktan oyuna giriyor ...

(Bazı arkadaşlar ki lafım onlara paylaşım yapmak için paylaşım yapılmaz ben insan gibi olan arkadaşlarıma ufakta olsa bu paylaşımı yapıyorum ...)

ya birisininkide çalışsa ne olur her zaman birisinin botu çalışmı:::::::::::D

bannedddd

Buralıyım
Aynı sorun bende de hala devam ediyor, dünden beri çözüm yolları arıyorum. Bot yetkilileri ile konuştum onlarda çözüm bulamıyorlar. Ama bakalım ne olacak... Neutral

aynı sorun bendede var.Legend2 gelmeden önce aldıgım 100krediyi hala kullanamadım. Evil or Very Mad

ya arkadaşlar hiçmi düşünmüyonuz demekkii pcden anlamıyonuz anlasınız düşünürsünüz ve böyle saçma sapan konular açmassınız :lol:

kayar demiş ki:
ya arkadaşlar hiçmi düşünmüyonuz demekkii pcden anlamıyonuz anlasınız düşünürsünüz ve böyle saçma sapan konular açmassınız :lol:
Sen çok biliyorsan söylede millette nasıl yapılacagını öğrensin. Evil or Very Mad

botu sil yeniden yükle sro_client i değiştir olmassa aç botu parmak orda qözüksün normal olarak oyuna qir bot bi qüzel kassın oda olmassa bana sorunu iyice anlatın herşeyi deneyin oke :lol:

Yukarı Alt