Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
makkoy55 demiş ki:
Redd demiş ki:
Nokia 5235 , 5800 , 5250 Tavsiyem Bu 3 Telefon :thumbsup:
5800 güzeL mıs 1. tercıhım o suan
Ben Kulladım gayet kullanışlı bir telefon yalnız telefon atma huyun varsa tavsiye etmem :P ben iki defa ekranını kırdım 90 ile 100 TL filan ekranlar 8)
Ps:Şuan Hala Telefoncuda Almdm :P

Redd demiş ki:
makkoy55 demiş ki:
Redd demiş ki:
Nokia 5235 , 5800 , 5250 Tavsiyem Bu 3 Telefon :thumbsup:
5800 güzeL mıs 1. tercıhım o suan
Ben Kulladım gayet kullanışlı bir telefon yalnız telefon atma huyun varsa tavsiye etmem :P ben iki defa ekranını kırdım 90 ile 100 TL filan ekranlar 8)
Ps:Şuan Hala Telefoncuda Almdm :P
ALLAH a sükür yok oLe bı aLısKanLIgım :D

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
makkoy55 demiş ki:

Tmm O zaman Dostum Şiddetle Tavsiye Ederim :thumbsup: (Bide son tavsiyem gez bütün telefoncuları gez olmadı en güzelini en beğendiğini al :muck: Gecen E72 aldım sıfır içerikleri tam değildi renginide tam bulumadm alıdm gitmiştim benim düştüğüm duruma düşme gez derim :thumbsup:

Redd demiş ki:
makkoy55 demiş ki:

Tmm O zaman Dostum Şiddetle Tavsiye Ederim :thumbsup: (Bide son tavsiyem gez bütün telefoncuları gez olmadı en güzelini en beğendiğini al :muck: Gecen E72 aldım sıfır içerikleri tam değildi renginide tam bulumadm alıdm gitmiştim benim düştüğüm duruma düşme gez derim :thumbsup:
Tabi yha teLefoncuya gıdıpde dieR teL. Lere bakmamaK oLMaZ.

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
makkoy55 demiş ki:
Redd demiş ki:
makkoy55 demiş ki:

Tabi yha teLefoncuya gıdıpde dieR teL. Lere bakmamaK oLMaZ.
hadi bakalım şimdiden hayırlı olsun :thumbsup: 5800 için gez demiştim ama diğerlerinede bak tabiki :nod:

Yukarı Alt