1.arkadaşlar 23 lvlm ve job'u trader seçtim çünkü önerdiler düşük lvl için ama kervan çekmeyi bilmiyorum detaylı olarak anlatırsanız sevinirim
2.server bakım saatler hangi saatler arası ve hangi günler ilginize :roll:

HBK

rank8
Arkadaşım şöyle bir baktımda gereğinden fazla konu açmışsın. Sorularını cevaplıyacağım ama önce şunu söyleyeyim dedim. Öğrenmek istediğin her şey için konu açma. Bir konu aç ve burdan istediklerini sor. Ayrıca "bi bakın" isimli bir konuya kaç kişi girer sence bir düşün..
Gelelim sorularının cevaplarına:

Kervan kaldırmak şöyle oluyor; önce nereden nereye kaldıracağını seçiyorsun. Örneğin; Hotan - Donwhang. (Seçmekten kastım kendi kafanda seçiyorsun. Gidip bir yere tıklamıyorsun. ) Sonra stabledan kırmızı renk ile gösterilen at veya deveden levelına uygun olanı alıyorsun. Gidiyorsun trade merchanarye. 2 merchanaryden abuk subuk mallar satanı buluyorsun ve oradan mal alıyorsun. Çıkıyorsun yola. Thieflere yakalanmadan, seni öldürmelerine izin vermeden, yoluna çıkanları öldürerek Hotan'dan Donwhang'e geliyorsun. Bu malları gene abuk subuk şeyler satan merchanaryi bulup ona satıyorsun.

Serverda onarım vs. yoktur. :curtain:

Yardımcı olmuşumdur umarım. :muck:

peki bide kıyafetler var thieflere traderlere göre onları nerden satın alıyorum yoksa mesleğe göre otomatik mi geliyor;ve biz kervanı yaptık diyelim aldığımız malları satarken baya pahalıya gidiyor demi iyi para geçer :headbang:

Yukarı Alt