Beyler şöle annatam ben dun ecsroyu ındırdım tek link olanı.. kurdum c o yenı gelen pachler warmı onlarıda ındırdım ıcıne attım ama suan bı hata veriyor... bunun sebebi nedir? :oldie: :?:

Hata====> ecsro(simge) tıkladım... ECSRO yatekrar tıkladım start dedım.. ve bi hata
Hata(Gelen hata)====> Srry. Failed to execute Silkroad. [Error code(2)]

Acaba nerede hata yaptım...

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler!!!

nurialbay demiş ki:
Beyler şöle annatam ben dun ecsroyu ındırdım tek link olanı.. kurdum c o yenı gelen pachler warmı onlarıda ındırdım ıcıne attım ama suan bı hata veriyor... bunun sebebi nedir? :oldie: :?:

Hata====> ecsro(simge) tıkladım... ECSRO yatekrar tıkladım start dedım.. ve bi hata
Hata(Gelen hata)====> Srry. Failed to execute Silkroad. [Error code(2)]

Acaba nerede hata yaptım...

Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler!!!
clientin hasar görmüş yada silinmiş. şimdi yapacaklarını anlatayım sana ilk olarak virüs programını kapat ve pc ye bir res at (virüs programı hala kapalı lması gerekir) pc açıldığı zaman oyunu silbaştan tekrar kur ve indirdiğin dosyaları tekrar oyunun içiersine atarak oyuna giriş yapabilirsin. eğer nod32 antivir kullanıyor isen karantina dosyalarının içersinde sro_clienti.exe yi bul ve sağ tıkla karantinadan çıkar.

kıssadan hisse virüs programınız sro_clienti virüs olarak gördüğü için programın çalışmasına izin vermiyor doğal olarakta oyun açılmıyor. aldığın hata bu :detective:

Yukarı Alt