Bu Acayip bi SoS-SoM-Sun-So?

-Resim Silinmiş.

Birde bune Christmas Eventten çıkan bişimi?(Bana BALYOZ gibi geldi Confused )

-Resim Silinmiş.

CEVAP VE YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
mavi parlian honor pointle alinana sox ler mavi parlar ama baltayı bilmiorum

balyoz kale savaslarinda kullanilan bi item 200 300 damagesi war 1.5 milyona janganda satiliyor gidip gorebilirsiniz millet alip pvp de daliyo 1 damage wuruyo sanirim sawasta kale kapisi weya benzeri bir yeri kirmak icin ise yariyor baska bir etkisi yok enazindan pvp de ve mob lara 1 damage wuruyor

adamin elindeki honnor la alinan sun lardan mavi parliyor...

Excrea demiş ki:
balyoz kale savaslarinda kullanilan bi item 200 300 damagesi war 1.5 milyona janganda satiliyor gidip gorebilirsiniz millet alip pvp de daliyo 1 damage wuruyo sanirim sawasta kale kapisi weya benzeri bir yeri kirmak icin ise yariyor baska bir etkisi yok enazindan pvp de ve mob lara 1 damage wuruyor

adamin elindeki honnor la alinan sun lardan mavi parliyor...
TŞKR Exclamation extraokk

galiba arkadaşlar sosun dan daha iyi bir item war o da seal of earth bence bu o item zaten ben daha öncede gördüm ama sadece gördüklerimi söylüyom :lol: +11 filn da olabilir:D:D

o sosun glavie academy den honor point ile alınan silahlardan o yüzden böyle mavi parlıyor lvl 70 sosun yane,balyozda kale savaşlarında kalenin kapısını kırmak için kullanılıyor başkada bi işe yaramıyor

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
MakmeN demiş ki:
mavi parlian honor pointle alinana sox ler mavi parlar ama baltayı bilmiorum
evet Academy'den Gelen honour pointlerle alıyorsun o baltayıda bilmiyorum :mrgreen:

Yukarı Alt