Evet Arkadaşlar benim pcmde Inetsrv adlı dosya vardır. Ama pek eimn değilim virüsmdür nedir ne olur yardım edin :( msn mi açamıyorum istediğim sitelere giremiyorum silkroada giremiyorum(silkroad oyunu) lütfe yardım edin.Eğer kurallara uygun değilse açtığım konu ne olur silmeyin daha pek bilmiyorum sitenin kurallarını lütfen çok acil bunu silmemin bi yolunu söleyin bana söleyene +10 rep vercem

Midbroke

Bilgiliyim
sezombo demiş ki:
Evet Arkadaşlar benim pcmde Inetsrv adlı dosya vardır. Ama pek eimn değilim virüsmdür nedir ne olur yardım edin :( msn mi açamıyorum istediğim sitelere giremiyorum silkroada giremiyorum(silkroad oyunu) lütfe yardım edin.Eğer kurallara uygun değilse açtığım konu ne olur silmeyin daha pek bilmiyorum sitenin kurallarını lütfen çok acil bunu silmemin bi yolunu söleyin bana söleyene +10 rep vercem
İlk önce şunu söylemek istiyorum forumumuzda rep sistemi yoktur . Aynı sorunlar bende de var zamanla çözüleceğini düşünüyorum , sorun ttnet büyük bir ihtimal . Format falan çare değil . Zamanla çözülür inşallah.

sezombo demiş ki:
bu forumda rep yok bence rep olayimidir ne karin agrisiysa cok sacma belki virustur sen bi format atmayi dene olmazsa baska yerlerde konu acmayi denersin :wink1:

Troj/StartPa-EM Bulaşmış sanırım bilgisayarını güncel bir virüs programı ile taratmanı tavsiye ederim Trojanlı bir pc 0 güvenlidir. :oldie:

Yukarı Alt