böyle açılan konularda aklıma düşündürücü bir fıkra geliyor hep.

Hani öğretmenin biri fen bilgisi dersinde böceğin bacağını sınav sorusu olarak sorar, öğrencinin biri sınavın ortasında kapıyı çarpar çıkar.Öğretmen arkadan bağırır,"kim o terbiyesiz çabuk gel buraya !"
Öğrenci kapıyı aralayıpbacağını kapıdan içeri uzatıp " Hadi tanısana,hadi hadi.. ! "

Biraz daha açıklama yazsanız ölür müsünüz :) server,item vs ..

Dark Zone

Bilgiliyim
Xanthos demiş ki:
böyle açılan konularda aklıma düşündürücü bir fıkra geliyor hep.

Hani öğretmenin biri fen bilgisi dersinde böceğin bacağını sınav sorusu olarak sorar, öğrencinin biri sınavın ortasında kapıyı çarpar çıkar.Öğretmen arkadan bağırır,"kim o terbiyesiz çabuk gel buraya !"
Öğrenci kapıyı aralayıpbacağını kapıdan içeri uzatıp " Hadi tanısana,hadi hadi.. ! "

Biraz daha açıklama yazsanız ölür müsünüz :) server,item vs ..
:lol: 8)

Malazgirt !! Seti Tamam +7 Staff +5 +6 Set ... Barddan Cleric Dönüyorum Size Vermeden Döndürürüm Sanırım !! Tabi Fiyatı Uygun Bulursam :D

EhLi_KeyF demiş ki:
Malazgirt !! Seti Tamam +7 Staff +5 +6 Set ... Barddan Cleric Dönüyorum Size Vermeden Döndürürüm Sanırım !! Tabi Fiyatı Uygun Bulursam :D
Şu sıralar sistemi minimum düzeye indirdim. Gündüz ilgilenemiyorum iş dolayısıyla. bilgisayarın birini kapattım. O yüzden farklı serverlarda hizmet yerine belirli serverları tercih ediyorum..
Gaia, Caspian vb .

Anlayışınız için teşekkürler.

Yukarı Alt