arkadaşlar bn glavieyim fakat bowa gecmek istiyorum ama sizce bowmu glaviemi diye danışmak istedim lütfen cevap !!! :?!!!

evet bencede full str fıre bow super car yatıramadıgım ınt cı yok 73 lv ı bıle yatırdım 67 lv de

e ama glaviede daha cok attack var artı Hpde veriyor bowun attacı düşük ve Hp yok :S nasıl oluyor anlamadım .... daha cok arkadaşa ihtiyacım var CVP pls ^^ Wink

:?!!! ya arkadaşlar bow charını cok seviyorum diyorum fakat pvpde sağlam olurmuyum diye sordum ama kimse cevaplamadı :S

extraloob üyesine yakışır bi anket Cool bide dogru yerde olsaydı :lolmuch:

Taşındı Arrow Silkroad Chinese Sorularınız ve Cevaplarınız

anket yapmayı başaramdım yaabilseydim yapıcaktım ve bu site hakkında pek bi bilgim yok desem yeridir Embarassed

RoyalFlush

Bilgiliyim
bak glavie güzel çardır yani hep imrenmişimdir.temel olarak bakılırsa okçudan biraz daha güçlüdür.ama pvp de iyi bir okçu çar sahibini bir glavier kolay kolay yatıramaz.buda okçunun en büyük avantajı olan mesafeyi korumaktan geçiyor.ayrıca okçular int çarlara karşı glavier lardan çok üstündür.

yani ikiside aşağı yukarı aynı güçteler.bana kalırsa (lvlın kaç bilmiyorum ama)dönme bowa.birsürü zaman kaybı para kaybı.zor olur senin için.
ama yok illede bow dersende pişman olmazsın extraokk

hmm.. şekkür ederim daha fazla arkadaş :) cnkü tam bilgi almam lazım en son yazan arkadaşım cok iyi yazmış :lol:

Kendi zevk alacağın buildi seçmeni tavsiye ederim kimine göre bow en iyisidir ama belki bana göre glavie severek char yapılandırırsan yıkılmazsın diyebilirim sana ...

ben glavieciyim bowcuların elinden canavarları alıyorum pvp de de yatırıyorum bence glavieci ol alexsandere gel adım CeZa_Alp kasarım seni

glavie daha güçlü ama pvp de bowcular yener. lordu kesmek için glawieci seçcen.ya nuker ya da glavie alır eğer 74+7 bow yoksa bi adamın elinde

kara_adam demiş ki:
glavie daha güçlü ama pvp de bowcular yener. lordu kesmek için glawieci seçcen.ya nuker ya da glavie alır eğer 74+7 bow yoksa bi adamın elinde
Sro bilgine hayran kaldım diyebilirim ... :mrgreen: Bowcuların elinden mi alacakmış glavierler yarkanı ... 74 +7 bow ise içimi eritti hacı ... :mrgreen: :mrgreen: :twisted:

bu işlere giriceksen 80 lwli düşüncen sırasıyla buildlere bak int sword shieldi hangisi zorlar veya alır: tabiki gliver neden shield sword int te (80 lwl için full farmed) 73 lük comb açık olacak ayrişyetten 71 lik skill bunlardan 71 lik olanı bleedvermektedir.73 lük olanıda division bleed verio.bunlar defans ve atak düşürücü unsurlardır.bu ataklarıda bowcu charın kesmesi çok zordur glivera oranla çünkü bowda bi 73 lük combo ileri ittirmekte 76 lık stun vermektedir gliverda dull stun oranı azda olsa ileri ittirme vardır yani gliver atak kesme bakımından bowdan iidir

bade gelirsek o ayrı bi hikaye onu geç

eulardada değişior zaten eularda build fazxla önemli diil çeviklik bide skilleri yerine göre kullanmak önemliii

Benim nuke char var 76 ama bilirim ki uniquede de pvpde de en iyi bowdur.Glave eşit bi bowcuyla pvp bile yapamaz çünkü glave yakından vurmak zorunda ama bowdaki combolar glave bi charı ilerlere fırlatabiliyor üstelik üzerindeki kuş light kuştan bassediyorum oda karşısındaki rakibi çaresiz bırakıyor kıbırdayamıyor adam bowcu tek crit de işi bitiriyor en iyi char bence bow
satrunde 76 nuke char 76 bowla değiştirlir değişmek isteyen varsa

Yukarı Alt