Evet arkadaşlar heryerde bu anket var ama burda yokmuş (saçma giriş oldu idare edin) . Siz extraloob ailesininde fikrini ögrenmek istedim.

Sizce BF3 mü yoksa MW3 mü ?

Karşılaştırmanız için video

BF3

MW3

(PS:Bence BF3 ezip geçicek ön siparişleri şimdide 1.25 milyon ki bu sayı 3-4 gün öncesine ait 1.5 milyon olmuştur)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
grafik, kalite, oynanabilirlik, savaş uçakları , tanklar vs. BF3 her haliyle şuan üstün durumda.

MW3'ü fanboylarıda kurtaramayacak bu sefer, en çok satanlarda BF3 geçicektir.

akherons demiş ki:
grafik, kalite, oynanabilirlik, savaş uçakları , tanklar vs. BF3 her haliyle şuan üstün durumda.

Lafı ağzımdan aldın. Belki sadece senaryo konusunda geçicek MW3 şahsen senaryoya pek takılmam.

BF3Hastasiadam demiş ki:
akherons demiş ki:

Lafı ağzımdan aldın. Belki sadece senaryo konusunda geçicek MW3 şahsen senaryoya pek takılmam.
aynen hacım bu senaryoya neden bu kadar takılıyorlar anlamıyorum 5-6 saat oynuyosun bitiyo zaten senaryo modu özgür olamıyosun oyunda sürekli bi senaryoya bağlı kalıyosun bunun kadar saçma bişey var mı ya.

mw3 gitsin kumda oynasın.videolarda hala sorun var.savaş hiss vermiyor + merdivenden cıkıyor oyuncu hala counter strike gibi dümdüz cıkıyor merdivenden.sürünmede hala aynı yıl 2011 oldu bunları geliştirmeleri gerekirdi.

la bi sn ben most wanted olarak anladım 3 ünü de hesaba almadım mw deilse tabiki bf3

The47

Bilgiliyim
DukeNukem demiş ki:
mw3 gitsin kumda oynasın.videolarda hala sorun var.savaş hiss vermiyor + merdivenden cıkıyor oyuncu hala counter strike gibi dümdüz cıkıyor merdivenden.sürünmede hala aynı yıl 2011 oldu bunları geliştirmeleri gerekirdi.

E0N

rank8
BF3Hastasiadam demiş ki:
E0N demiş ki:
tabikide bf3 :) 27 ekim key'ler dagıtıma cıkar cıkmaz alıcam :)
Ön siparişi verdim bile :santa:
Türkiye de hepsiburada da bulabilirsiniz (98 TL) :buddha:

PS:Umarım reklama girmiyodur.
oha cok fazla ben 27$ a alıcam :D ayrıca senle iletişime geçmem lazım msn skype vs. bi adres verebilirmisin pm den :)

Yukarı Alt