Brooklyn

Buralıyım
Sevgiliyi sossalleşmeyi sroya değişiyorsan bitmişsin sen:D

Bi dur de bence kendine

Tüm niyetlerin, bedenleri varmışçasına görülebildi
_k0ps3k_ demiş ki:
çözdüm sorunu can sıkıntısından ne yapacağımı bilmiyorum ve en çok takıldığım sitelere giriyorum anladım.
Şükür :roll:
Çık dışarı mahalleden arkadaşlarınla top oyna arada mızıkçılık yapın falan eğlenin işte. Ya da eve çağır turnuva yapın :P Okuldan bir kıza aşk mesajları at o da sana kokulu mektup yazsın. Hayatın tadını çıkar annem her gün aynı şeyleri yaparak büyüme bizim gibi olma daha gençsin xD

aynı dert bendede var :D aç pc yi gir sro ya ne gibi itemler cıkmış kontrol et sonra mynet extraloob youtube. :D

bilgisayar denen haltta birsey olmadiği için :D sroya takılıyorum yoksa gereksiz bir cihaz :D

_k0ps3k_ demiş ki:
çözdüm sorunu can sıkıntısından ne yapacağımı bilmiyorum ve en çok takıldığım sitelere giriyorum anladım.
Senin beynin otomatikleşmemiş biraz sıkıntı var galiba boyle bir konu actığına gore.
sorununa gelince bence yaşın kucuk hiç bilgisayara bulaşma onunde sbs gibi bir derdin var interneti kapattır pc'ne bir iki sevdiğin oyun yukle ders calış sıkıldığında aç pc'yi biraz oyna ama internete hiç bulaşma bence çunku bir daha kurtuluşun olmaz.
gerçi iyiye kullandığında çok guzel bir nimet ama kullanmasını bilen nesile.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
KB24 demiş ki:
_k0ps3k_ demiş ki:
Senin beynin otomatikleşmemiş biraz sıkıntı var galiba boyle bir konu actığına gore.
sorununa gelince bence yaşın kucuk hiç bilgisayara bulaşma onunde sbs gibi bir derdin var interneti kapattır pc'ne bir iki sevdiğin oyun yukle ders calış sıkıldığında aç pc'yi biraz oyna ama internete hiç bulaşma bence çunku bir daha kurtuluşun olmaz.
:beer: manitayı bile 5 yıl sonra ayarlarım dediğine göre.. :lol:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Wax Whine demiş ki:
KB24 demiş ki:
_k0ps3k_ demiş ki:
:beer: manitayı bile 5 yıl sonra ayarlarım dediğine göre.. :lol:
12 yaşındayken manita mı olur ? :lol:

Sık kafana kurtul en iyi çözüm. Otomatikleşme felan olmaz bir daha. :Dşaka yapıyorum ama mantar tabancası olabilir. :P

Wax Whine demiş ki:
macrocheck demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
Olsa napacak ki 12 yaşındaki biri ? En fazla karşılıklı hamburger yerler elele tutuşurlar. İnsanın 12 yaşında duyguları bile adamakıllı gelişmemiş oluyor.
Niyemiş benim ilk aşkım 10 yaşında olmuştu :twisted:
O zaman olana aşk mı diyorlar kuzum :mrgreen: :twisted:

Yukarı Alt