Dersaneden kacip silkroad oynamayi ozledim :(
Çayi demledim gelin eski gunleri yadedelim.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Dershane de neymiş, biz lisede öğle tatilinde okuldan kaçıp silkroad da kervan çekmeye giderdik :D Hey gidi günler..

Oglumm 500 tane cicek kesme gorevini yaparken oyuna sovuyordum boyle gorevmi olur diye simdi 1500 olsun yeterki ayni tadi versin pehh

Eski isroda en çok özlediğim 2 şey var. Biri oyuna giriş introsu ikincisi de kervan, taa.. jangandan hotana çekerdik. Arkamızdan thiefler atlarla koştururdu, hele bir de oyunun en iyi karakterlerinden oluşmuş bir grubun varsa karşına kimse gelmeye cesaret edemezdi.Oyun sistemi tamamen kervan üzerine kuruluydu. Ancak şimdi gerek isro olsun gerek privateler tamamen level kasmaya yönelik olmuş. Kervanı düşünen yok :(

Kervan deme bana ya dead ravinede Thiefler tarafindan yatirilan binlerce malim aklima geliyor :( gece oturup sabaha kadar unique beklerdik hele o zamanlarda kurulan arkadasliklar cok degerliydi.

Bu mesaj favretto rumuzlu uyeden alinti yapildi
favretto demiş ki:
Kervan deme bana ya dead ravinede Thiefler tarafindan yatirilan binlerce malim aklima geliyor :( gece oturup sabaha kadar unique beklerdik hele o zamanlarda kurulan arkadasliklar cok degerliydi.

Arkadaşlık deyince aklıma geldide, o zamandan görüşüp kardeşim dediğim biri var. Oyundan bu yana tanışalı 7-8 seneyi geçti herhalde :mrgreen:

Hala surekli skype girip cikiyorum kovaliyoruz birbirimizi ne oldu ne bitti diye anilar olmezmis nede olsa

Bu mesaj La'l rumuzlu uyeden alinti yapildi
La'l demiş ki:
Eski isroda en çok özlediğim 2 şey var. Biri oyuna giriş introsu ikincisi de kervan, taa.. jangandan hotana çekerdik. Arkamızdan thiefler atlarla koştururdu, hele bir de oyunun en iyi karakterlerinden oluşmuş bir grubun varsa karşına kimse gelmeye cesaret edemezdi.Oyun sistemi tamamen kervan üzerine kuruluydu. Ancak şimdi gerek isro olsun gerek privateler tamamen level kasmaya yönelik olmuş. Kervanı düşünen yok :(

Bu introyu ben 1 2 hafta gorebildim sonraki update ile european race geldi. Hep buraya nasil gidiliyo diye merak etmisimdir cakilerin orda az tur atmadim burayi bulmak icin am a hic bulamadim sanirim sadece introda var :D

Bu mesaj Onitsuka rumuzlu uyeden alinti yapildi
Onitsuka demiş ki:
başlamak isteyen varsa kasarız :)
Allah korusun birader belki su silkroad 2 muhabbetine baslarim yada joymax kendi baslattigi bi proje olur re-cap tarzi anca öyle yani

Bu mesaj favretto rumuzlu uyeden alinti yapildi
favretto demiş ki:
Bu mesaj Onitsuka rumuzlu uyeden alinti yapildi
Onitsuka demiş ki:
başlamak isteyen varsa kasarız :)
Allah korusun birader belki su silkroad 2 muhabbetine baslarim yada joymax kendi baslattigi bi proje olur re-cap tarzi anca öyle yani

summer3:

Kaç kere mesaj attım joymax'a abicim dedim 80-90-100 ayrı ayrı serverler açın kim ne isterse ona başlasın dedimde dinlemiyorlarki arkadaş

Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Kaç kere mesaj attım joymax'a abicim dedim 80-90-100 ayrı ayrı serverler açın kim ne isterse ona başlasın dedimde dinlemiyorlarki arkadaş
Herseyden once botun onune gecmeleri lazim, yoksa istedikleri kadar eski sistem acsinlar..

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
Herseyden once botun onune gecmeleri lazim, yoksa istedikleri kadar eski sistem acsinlar..

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile
Oyle 80 90 ayri ayri server acmalari sacmalik olur. Yeni bi proje altinda oyunu bastan baslatip guncellemeleri agirdan almalari lazim. Tabi yapilan guncellemeler ile gittikce pay2win e donmemesi lazim oyunun. Bot olayina gelirsek bence uyelikleri para ile satmalari mantikli olur her uyelikte 1 karakter acilabilmesi en azindan botun onune gecer. Sonucta millet sirf gold satacak diye 20 30 kagita account almaz. Neyse konuyu saptirmayalim arkadaslar eski ozledigimiz gunleri yadedelim mevcut duruma cozum uretmek bizim isimiz degil.

Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr. Mojo Risin' demiş ki:
AynıKonuVol987654321
Napak baba eski konularimi hortlatak

Yukarı Alt