beyler bütün herkesin mediasına baktım tam istediğim gibi yok olsa bile error veriyor yani linkte, istediğim mediada şu özellikleri yaparsanız çok sevinirim şimdiden Allah Razı Olsun :D Barlar değişsin Görünmezleri görelim Skiller 90 Skilli olsun ^^ Uniqleri 5x daha büyük görelim zahmet olmazsa 8D İtemler 9D olsun ^^ Uniqlerin çıkma yerlerini görelim Türkçe Olsun %90 gibi bu kadar başka bir şey istemiyoruz... :D

ya gerçekten zahmet olmazsa yapın beyler bazılarının hiç biri yenilenmemiş lüten yaw bütün herkesin ihtiyaçlarına baktım ve bu sorunları buldum bu yapılırsa büssürü konu açılmasına gerek kalmaz ve lütfen böle linke tıkladığımızda error yada dosya bulunamadı hatası vermesin bizde hevesleniyoz aha bulduk diye :D :)

36° -42° kuzey enlemi 26°-45° doğu boylamı
_Turkboy__ demiş ki:
beyler bütün herkesin mediasına baktım tam istediğim gibi yok olsa bile error veriyor yani linkte, istediğim mediada şu özellikleri yaparsanız çok sevinirim şimdiden Allah Razı Olsun :D Barlar değişsin Görünmezleri görelim Skiller 90 Skilli olsun ^^ Uniqleri 5x daha büyük görelim zahmet olmazsa 8D İtemler 9D olsun ^^ Uniqlerin çıkma yerlerini görelim Türkçe Olsun %90 gibi bu kadar başka bir şey istemiyoruz... :D

bayagı bir şey istiyorsun + bide auto select olsun :)

Yukarı Alt