Assassin's Creed beyler bu oyunu oynarken ekran aniden kararıyor ve öyle kalıyor res de atmıor siyah ekran kalıor ama kasa çalısıyor...ekran karardıgında hiç bir ses gelmior napabilirm özelliklerim yetio oyunda hiç bir kasma yok1111

Benım pcdede Gta San... oynarken oyuna gırmeden oyle oluyordu..içindeki dosyalardan birinde sorun var ben yeniden yükledim geçti sende dene ?!!!!!!!

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ati.com sitesinden drivers bölümüne gelip en uuygun ve en güncel versiyonu indirebilirsin :wink1:

RadeonX1950 Pro [SyncMaster] beyler en son verisonunu link olarak verirmisiniz bide bunu direk yüklücez demi?

beyler ares in dediklerini yaptım indirdim bilg e oyunu açtımda baayada ilerledim bi sorun yoktu ama sonra bilg aniden masaüstüne döndü mozilla açıktı o kapandı msn konusma pencereleri kapandı sonra oyun sonrada msn kapandı ve bilg kendinide kapattı bunun çözümü varmı???

Teamwolf_TR demiş ki:
beyler ares in dediklerini yaptım indirdim bilg e oyunu açtımda baayada ilerledim bi sorun yoktu ama sonra bilg aniden masaüstüne döndü mozilla açıktı o kapandı msn konusma pencereleri kapandı sonra oyun sonrada msn kapandı ve bilg kendinide kapattı bunun çözümü varmı???
2defa aynı konuyu söylemssin sende bence bi trojan var o trojan yüzünden oluyor bu virüs programınla tarama yap

Yukarı Alt