Beyler ben yeni laptop aldım i5 işlemci 1gb ekran kartı çift çekirdek 6gb ram var ama sro açında kasıyor.Ben wireless le evden bağlanıyorum sizce sorun nettemi?

Kasmaktan kasıt lag tarzı birşey ise sorun internettedir. Eğer internette değilse sorun sroyu tekrar yüklemeyi dene. O bilgisayarda kasacağını sanmam.

Eğer kastettiğin her adım attığında minik takılmalar ve oyundan hata vermeden atmalar ise o zaman sana tavsiyem oyunun v1.309 versiyonunu full olarak indir ve oyunu yeniden kur. Ekran kartı ve chipset driverını güncelle. .NETFRAMEWORK pakedini kur. Windows Updatelerini yap. Oyuna girdiğinde hiçbir sorunun kalmayacaktır. Eğer yine ufak takılmalar olursa görüntü kalitesini düşük yap. Ve bütün bunlardan sonra hala oyundan masaüstüne hiçbir hata vermeden atıyorsa yapman gereken şey Kaspersky gibi güvenilir bir anti-virüs ile bilgisayarını baştan aşağı taramak olacak. Çünkü çok zor yokedilebilen bir virüs var adını hatırlamadığım ve bu silkroadta bu tür sorunlara neden olabiliyor ve hatta ??? ve Send Error gibi hataların çoğu bu virüsten kaynaklanıyor.

Yukarı Alt